Windows 10, či Office v lákavej ponuke? Veruže áno, neprehliadnite to!

Neprehliadnite aktuálnu ponuku na Windows 10, ktorý môžete získať v lákavej cene. Okrem iného, Windows 10 neskôr aktualizujete aj na Windows 11.

Windows a Office_ponuka
Zdroj: urcdkeys.com

Spoločnosť Microsoft len niekoľko dní dozadu oficiálne predstavila nový Windows 11, ktorý bude neskôr v tomto roku distribuovaný pre prvých používateľov. Spoločnosť rovnako prezradila, že aktualizáciu na nový OS dostanú majitelia operačného systému Windows 10, a to aj jeden z dôvodov, prečo by sme vám radi dali do pozornosti akciovú ponuku obchodu Urcdkeys.

Aktualizujte svoj starý Windows 7 na Windows 10 už dnes!

V prípade, ak bežíte ešte na operačnom systéme Windows 7, tak určite neprehliadnite akciovú ponuku nižšie. Dôvodom jednak je, že Windows 7 nie je už zo strany Microsoftu oficiálne podporovaným a rovnako treba povedať, že v prípade Windowsu 10, bude váš systém neskôr aktualizovaným na Windows 11. Okrem iného v ponuke obchodu nájdete aj kancelársky balíček Office, ktorý rovnako môžete získať v lákavej cene. Prejdime teraz k samotnej ponuke obchodu urcdkeys:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako si môžete uplatniť zľavu?

Uplatnenie zľavy na vami zvolený produkt, je veľmi jednoduché. Potom, ako si vyberiete, napríklad Windows 10, tak v košíku vložte zľavový kupón „VS20“. Následne dôjde k zrazeniu ceny.

Uplatnenie zlavy
Zdroj: Vosveteit/Printscreen

Máte váš počítač kompatibilný s Windowsom 11?

Ako sme už vyššie spomínali, tak Microsoft aktuálne deklaruje, že aktualizáciu na Windows 11 dostanú Windows 10 zariadenia, ale nie všetky. Za týmto účelom spoločnosť Microsoft uvoľnila nástroj, ktorý vám prezradí, či je váš počítač kompatibilným. Stiahnuť ho môžete pomocou tohto odkazu.  Následne, ako otvoríte aplikáciu, stačí dať len možnosť „Overiť teraz“. Potom vám v priebehu pár sekúnd aplikácia skontroluje kompatibilitu s Windowsom 11.

Pevne veríme, že akciovú ponuku vyššie využijete.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre