APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp dostane populárnu funkciu z aplikácie Messenger od Facebooku. Uvítate ju?

Vývojári služby WhatsApp postupne pracujú na vylepšovaní aplikácie. Najnovšie sa nechali inšpirovať Messengerom od Facebooku.

Aplikácia WhatsApp dlhodobo patrí medzi popredné komunikačné platformy, ale aj napriek tomu, mnoho funkcií aplikácii chýba. Jednou z nich je napríklad „doladenie“ funkcie miznúcich správ, kde konkurencia, ako je napríklad Signal, je míľové kroky vpred. Dnes by sme vás chceli upozorniť na ďalšiu zaujímavú funkciu, na ktorú poukazuje portál Wabetainfo.com. O čo konkrétne ide?

WhatsApp našiel inšpiráciu v aplikácii Messenger

Určite, mnohí z nás na dennej báze využívajú v aplikácii Messenger od Facebooku, funkciu reakcií na správy. Tá nám umožňuje označiť správy rôznymi emotikonmi. Napríklad palcom, vysmievajúcim sa smajlíkom a podobne. Ide o jednu z možností, ako môžeme hlbšie interagovať so správami a oživiť tak komunikáciu o ďalšie prvky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Práve táto funkcia, ktorá je dobre známou pre používateľov Messengeru, by sa mohla v budúcnosti objaviť v aplikácii WhatsApp. Portál konkrétne poukazuje na to, že vo vývojárskej verzii aplikácie, sa jednému z testerov objavilo upozornenie, ktoré ho vyzýva, aby aktualizoval aplikáciu s cieľom, aby mohol vidieť reakcie na správy.

WhatsApp_upozornenie na staru verziu aplikacie ktora nepodporuje reakcie
Zdroj: wabetainfo

Ako môžete vyššie vidieť, je evidentné, že funkcia je ešte v skorom štádiu vývoja. Aktuálne teda nie je presne známe, kedy bude funkcia dostupnou pre širokú verjenosť. Rovnako treba povedať, že upozornenie bolo zachytené vo vývojárskej verzii aplikácie pre Android. Je však nepravdepodobné, že by funkcia nebola neskôr dostupnou aj pre používateľov iOS platformy, či pre používateľov počítačovej verzie aplikácie.

Tak či onak, dnes máme o tejto funkcii stále málo informácií a tak nevieme presne povedať, kedy by mohla byť v aplikácii prítomnou. Pevne veríme, že to nebude trvať dlho. Uvítate túto funkciu v aplikácii WhatsApp? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close