APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp by mohol čoskoro ponúknuť nové možnosti prispôsobenia rozhrania aplikácie. Aké to sú?

WhatsApp by mohol v budúcnosti ponúknuť viacero možností úpravy farebnosti rozhrania.

Služba WhatsApp je posledné mesiace stredobodom pozornosti viacerých používateľov. Dôvodom sú, ako plánované zmeny súvisiace so spracovávaním osobných údajov, tak aj nové funkcie, ktoré sa objavujú ako huby po daždi. Za spomenutie napríklad stojí pripomenúť nové nálepky, takzvané „Stickers“, sprístupnenie video hovorov pre desktopovú verziu aplikácie a podobne.

WhatsApp ponúkne nové možnosti prispôsobenia aplikácie

Najnovšie sa na sociálnej sieti Twitter na účte WABetaInfo objavila správa, ktorá hovorí o nových možnostiach prispôsobenia rozhrania aplikácie. WABetaInfo konkrétne upozorňuje na to, že v rámci nastavení aplikácie pravdepodobne pribudnú nové možnosti úpravy farieb viacerých oznámení, či ovládacích prvkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

“WhatsApp vyvíja funkciu, ktorá umožňuje meniť niektoré farby v ich aplikácii. Táto funkcia je vo vývoji a v súčasnosti neexistujú žiadne ďalšie podrobnosti.”

Z publikovaných náhľadov možno vidieť, že niektoré oznámenia menia farbu, napríklad overovacie „začiarknutie“, či upozornenia, ktoré zo žltej predvolenej farby prechádzajú do zelenej.

Druhým dychom však treba dodať, že aktuálne nie sú známe žiadne ďalšie informácie o tejto možnosti prispôsobenia aplikácie. Funkcia je vo všeobecnosti vo fáze vývoju a môže to trvať týždne, či mesiace, kým bude dostupnou pre používateľov služby. 

V každom prípade ide o dobrý smer úprav WhatsAppu, ktorý do budúcnosti prinesie väčšie možnosti prispôsobenia služby. Uvítate tieto nadchádzajúce zmeny? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close