Windows

Vývoj aktualizácie Redstone 6 pre Windows 10 je v plnom prúde. Čoskoro sa dostane aj medzi Insiderov

Vydanie ďalšej veľkej aktualizácie operačného systému Windows 10 sa nezadržateľne blíži. Vetva označovaná ako Redstone 5, má pod názvom October 2018 Update priniesť mnoho noviniek, ktoré už v dnešných dňoch môžu testovať používatelia zapojení do Windows Insider programu. Softvérový gigant si ale pre Insiderov chystá ďalšiu pripravovanú aktualizáciu, ktorá príde s označením vetvy Redstone 6. Nová aktualizácia príde až na jar budúceho roka, no medzi Insiderov bude distribuovaná už čoskoro.

Distribúcia vetvy Redstone 6 začne už čoskoro

Ako prví sa ku nej dostanú Windows Insideri v okruhu Skip Ahead. Tým Microsoft tento rok moc „práce“ nedal, keďže ešte na jar stopol tento okruh a opätovne ho zlúčil s okruhom Fast Ring. Microsoft jednoducho nevedel, čo má Insiderom v Skip Ahead ponúknuť, pretože nepracoval na viacerých „frontoch“ naraz. Microsoft momentálne ukončuje vývoj ďalšej aktualizácie a dostáva sa do jeho dolaďovacej fázy, ktorej už účastníci Skip Ahead okruhu nebudú súčasťou. Medzi týchto Insiderov by sa mali dostať nové buildy s označením 18200.1000 dostať už v najbližších týždňoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: BuildFeed

„Dostávame sa k bodu vývojového cyklu, de sa zameriavame na stabilizáciu RS5. Súčasťou stabilizačného procesu je aj rozdelenie RS5 na normálnu verziu a verziu RS5_RELEASE, podobne ako tomu bolo aj v prípade RS4 a RS3. Insideri sa s touto zmenou stretnú už dnes (Upozornenie! Nové Insider zostavy tento týždeň nakoniec uvoľnené neboli. ),“  vysvetľuje Dona Sarkar vo svojom blogu. „Podobne ako s RS3 a RS4, aj v tomto prípade pripravujeme uvoľňovanie ďalšej verzie Windowsu pre Insiderov, ktorí sa rozhodli pre okruh Skip Ahead. Tieto zostavy budú prichádzať pod označením RS_PRERELEASE. „

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (Twitter – BuildFeed)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close