APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Využívate na komunikáciu s Bluetooth zariadeniami váš smartfón? Ak áno, tak túto aplikáciu určite neprehliadnite!

Aplikácia Bluetooth audio device widget: connect, play music ponúka efektívnejší spôsob, ako môžete spravovať a interagovať s Bluetooth zariadeniami, ktoré máte pripojené k vášmu smartfónu.

Mnohým z nás sa v priebehu času nakopilo viacero zariadení, s ktorými komunikujeme bezdrôtovo. Ide napríklad o slúchadlá, reproduktory, chytré hodinky, autá a podobne. Zatiaľ, čo v prípade, ak sa pripájame k jednému zariadeniu, tak všetko prebehne viac menej rýchlo a bez problémov, tak v prípade väčšieho množstva zariadení v dosahu, tomu už tak nie je. Práve na tento problém reaguje aplikácia Bluetooth audio device widget: connect, play music, ktorá je dostupná prostredníctvom obchodu Google Play.

Bluetooth Widget | Kopfhörer
Bluetooth Widget | Kopfhörer

Komunikujte s Bluetooth zariadeniami efektívnejšie

Aplikácia vo svojej podstate zjednodušuje komunikáciu medzi vašim smartfónom a Bluetooth zariadeniami a to prostredníctvom jedného dotyku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aplikácia umožňuje vytvoriť sériu miniaplikácií, resp. widgetov na domovskej obrazovke, prostredníctvom ktorých sa viete pripojiť ku konkrétnemu zariadeniu. Po otvorení aplikácie, uvidíte obrazovku, ako môžete vidieť na snímke nižšie. Vo vrchnej časti obrazovky uvidíte zoznam zariadení, s ktorými máte spárovaný smartfón. Odporúčame vám v prvom kroku zapnúť funkciu „Rozšírený mód widgetu“, vďaka ktorej sa budete môcť následne pripájať priamo k zariadeniu bez toho, aby ste museli otvárať nastavenia smartfónu. Tento rozšírený mód je potrebné zapnúť pre každý jeden widget zvlášť.

Sprava Bluetooth zariadeni_1
Zdroj: Vosveteit/Printscreen

Teraz postupujte bežným spôsobom, ako keď si chcete pridať odkaz na widget na úvodnú obrazovku. Podržte prázdne miesto na obrazovke, následne zvoľte možnosť widgety a vyhľadajte ponuku Bluetooth audio device. V ďalšom kroku zvoľte zariadenie, pre ktoré chcete vytvoriť widget a umiestnite ho na domovskú obrazovku vášho smartfónu.

Hotovo. Následne pomocou takto vytvoreného widgetu sa môžete prostredníctvom jedného kliknutia pripojiť k zariadenia, resp. odpojiť sa. Do pozornosti vám dávame ešte v rámci ponuky aplikácie možnosť Rýchlych nastavení. Potom, ako zapnete túto funkciu, tak widget bude viac interaktívnym.  Následne budete mať k dispozícii ďalšie možnosti interakcií  so spárovaným Bluetooth zariadením pomocou widgetu. Rovnako musíme dodať, že túto funkciu je potrebné zapnúť opäť pre každý widget zvlášť.

Pridanie widgetu_Bluetooth skratka_6
Zdroj: Vosveteit/Printscreen

Pevne veríme, že aplikácia sa vám páči a oceníte ju. My sme sa ju zvykli využívať natoľko, že nedáme na ňu dopustiť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close