Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Výrobca Tronsmart spúšťa exkluzívny výpredaj. Tieto slúchadlá kúpiš vo viac ako 30% zľave!

Výrobca Tronsmart spúšťa tornádo neodolateľných zliav na takmer všetky svoje produkty. Pri nákupe môžeš ušetriť desiatky eur.

Spoločnosť Tronsmart je na trhu už 8 rokov, oslávte toto malé výročie s týmto stále populárnejším výrobcom aj Vy. Na e-shope Geekbuying.com sa spúšťa neuveriteľné zľavové šialenstvo, vďaka ktorému môžeš ušetriť niekoľko desiatok eur pri kúpe nových bezdrôtových slúchadiel, či bezdrôtového reproduktoru. Celú ponuku nájdeš priamo na e-shope Geekbuying.com, no dnes by sme ti zároveň chceli predstaviť nášho najväčšieho favorita z celej ponuky. Sú nim slúchadlá Tronsmart Apollo Air+ s aktívnym odhlučnením a 20 hodinovou výdržou batérie, pričom pri ich kúpe aktuálne ušetríš až 25 eur!

Výpredaj väčšiny produktov od výrobcu Tronsmart nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tronsmart Apollo Air+

Slúchadlá Apollo Air+ sa oproti konkurencii v tejto cenovej kategórii vyznačujú hneď niekoľkými technológiami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Hneď prvou z nich je prítomnosť aktívneho odhlučňovania okolitých zvukov do hladiny 35 dB. Bežný ruch z ulice, či v kancelárii tak bude potlačený na úplné minimum, vďaka čomu sa môžeš lepšie sústrediť na prácu, či si vychutnávať dokonalý zážitok z hudby. 

tronsmart apollo air+
Zdroj: Geekbuying

Výbornú kvalitu prehrávania podčiarkuje prítomnosť kvalitného čipu Qualcomm QCC3046 a 10 mm meničov s grafénom. Táto sústava si pritom dobre rozumie aj vďaka podpore kodekov Qualcomm aptX a Qualcomm aptX Adaptive, ktoré by nemali chýbať v žiadnych moderných bezdrôtových slúchadlách. 

tronsmart apollo air+ nabijanie
Zdroj: Geekbuying

Samozrejmosťou je spĺňanie štandardu True Wireless Stereo, respektíve v tomto prípade až štandardu True Wireless Stereo Plus. V praxi to teda znamená nezávislý synchronizovaný prenos zvuku zo zariadenia na obe slúchadlá jednotlivo. Vďaka tejto technológií a modernému bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth 5.2 si tak môžeš byť úplne istý, že pri prehrávaní nebude dochádzať ku nechcenému sekaniu, či vypadávaniu audia.

Na záver by sme určite radi vyzdvihli aj dobrú výdrž batérie, ktorá je v prípade samotných slúchadiel na úrovni 5 hodín. Pri využití nabíjacieho boxu sa pritom môžeš dostať až na 20 hodín aktívneho prehrávania hudby. Nabíjací box je pritom možné rýchlo nabíjať cez klasický USB Type-C kábel, alebo aj bezdrôtovo, napríklad prostredníctvom smartfónu s reverzným nabíjaním. 

Tronsmart Apollo Air+ za skvelých 55,57 eur nájdeš na Geekbuying.com

Bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Apollo Air+ momentálne nájdeš na e-shope Geekbuying.com už za 55,57 eur. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť špeciálny zľavový kupón „NNN9THTAP“. Slúchadlá sú dodávané z nemeckého skladu, pričom za dopravu neplatíš ani cent navyše. Pochopiteľne, pri tomto type dodania sa vyhneš aj zbytočným poplatkom ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close