AppleSpravodajstvo

Výrobca počítačov a príslušenstva MSI podpichuje Apple. V novej reklame porovnáva stojan za 1000 dolárov s 5K monitorom s podobnou cenou

Podpichovanie jednotlivých výrobcov v rámci sveta technológií vyčarí úsmev na tvári nejednému čitateľovi. Častým terčom „posmechu“ je spoločnosť Apple, ktorej produkty sú zväčša o čosi drahšie, ako ponúka konkurencia a najnovší prípad podpichovania je opäť zameraný na nakusnuté jablko z USA. Tentokrát sa doň pustil známy výrobca počítačov a príslušenstva MSI.

MSI vs Apple

Spoločnosť MSI sa najnovšie posmieva za vcelku predražený stojan pre novo-odhalený monitor Pro Display XDR od spoločnosti Apple, ktorý stojí až 999 dolárov. MSI najnovší stojan pre display porovnáva so svojim profesionálnym displayom MSI Prestige, ktorý narozdiel od obyčajného stojanu ponúka uhlopriečku až 34 palcov a rozlíšenie 5K. Bližšie technické špecifikácie a „porovnania“ technických údajov zistíte priamo z obrázku, ktorý zverejnilo MSI Australia na svojom Twitteri.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samozrejme, cieľom žiadneho výrobcu nie je vytvoriť vlnu hejtu a kritiky na druhého výrobcu, ale poukázať na niektoré praktiky pochádzajúce akoby z iného vesmíru nemôže byť brané ako útok. Ak vám porovnanie produktov nevyčarilo úsmev na tvári, obrázok nachádzajúci sa priamo v komentároch spomínaného príspevku vám možno s kútikmi pohne.

Apple hrnček
Zdroj: Twitter – Fuzzy Bunny Radio
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close