Výpredaje softvérových licenčných kľúčov na Godeal24.com gradujú! Microsoft aj Office môžeš mať za tie najnižšie ceny

Doživotná licencia pre Office 2021 za zlomok ceny ročného predplatného Microsoft 365? Využi najnovšie zľavy na Godeal24.com.

godeal24 software super sale-min
Zdroj: Godeal24.com

Kúpa nového počítača alebo laptopu vo väčšine prípadov prináša aj nutnosť dodatočných investícií do často využívaných softvérových nástrojov. Jedným z najpopulárnejších nástrojov, ktorý má väčšina z nás v PC krátko po jeho prvom štarte, je kancelársky balíček Office. Jeho kúpa však nie je úplne lacnou záležitosťou, čo sa Microsoft pokúsil v posledných rokoch šikovne skryť za možnosť mesačného predplatného. Pri pohľade na celkové ročné náklady sa však takáto alternatíva príliš neoplatí, najmä v prípade ak sú k dispozícií aj omnoho lacnejšie originálne alternatívy.

Takou môže byť aj kúpa digitálneho licenčného kľúča na stránkach Godeal24.com. Na stránkach tohto predajcu totižto v aktuálnom Software Super výpredaji nájdeš nie len Office, ale aj ďalšie nástroje a softvérové produkty za skutočne tie najnižšie ceny. Jedným dychom ale treba spomenúť, že sa nejedná o žiadneho predajcu pofidérnych licencií. Práve naopak, predajca Godeal24.com zaručuje originalitu a pôvod všetkých digitálnych licencií predávaných na svojich stránkach. Pri nákupe na stránkach Godeal24.com sa tak skutočne nemáš čoho obávať, pričom môžeš ušetriť naozaj desiatky eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Až 62% zľavy na Microsoft Office s kupónom „SGO62“

Operačný systém Windows v rôznych verziách s kupónom „SGO50“

62% zľava na balíčky Office + Windows s kupónom „SGO62“

Z cien týchto multipackov sa ti zatočí hlava!

Ďalšie softvérové nástroje za najlepšie ceny

Rýchly a bezpečný nákup

Kúpa licenčného kľúča na stránkach Godeal24.com je mimoriadne rýchla a jednoduchá. Na stránkach stačí vybrať požadovanú licenciu, uplatniť zľavový kupón a následne pristúpiť ku vyplneniu fakturačných údajov. Následne je možné prejsť ku platbe, pričom odporúčame využiť bezpečnú platobnú bránu PayPal. Po autorizácii platby by mala na zadanú e-mailovú adresu pristáť licencia do niekoľkých minút. Následne stačí pomocou daného kľúča aktivovať vybraný softvérový nástroj. V prípade akýchkoľvek problémov pri výbere, platbe alebo aktivácii určite neváhajte kontaktovať bezplatnú 24/7 podporu na adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre