Výkonné slúchadlá Haylou GT3 so 7,2 mm meničmi takúto nízku cenu ešte nemali! Tomu sa naozaj ťažko odoláva

Jedny z najpopoulárnejších bezdrôtových slúchadiel od spoločnosti Xiaomi Haylou momentálne môžeš mať za skutočne parádnu cenu!

haylou gt3 ilustracny
Zdroj: TomTop

Výber bezdrôtových slúchadiel za rozumnú cenu je častokrát skutočne dlhou procedúrou. Nespočetné množstvo značiek a zároveň obrovské množstvo jednotlivých modelov spomedzi ponuky výrobcov vytvára z trhu jeden obrovský chaos, z ktorého sa naozaj ťažko vyberajú skutočne dobré a kvalitné kúsky. Ak pokukávaš práve po kvalite za rozumnú cenu, určite by si nemal prehliadnuť jedny z najobľúbenejších slúchadiel od spoločnosti Xiaomi za posledný rok. Model Haylou GT3 sa radí medzi vizuálne atraktívne slúchadlá, ktoré potešia výborným zvukom a zároveň uspokoja hneď niekoľko kategórií používateľov. Ich najsilnejšou stránkou je však nepochybne agresívna cenovka, ktorá momentálne na e-shope TomTop.com spadla na priam neskutočných 17,00 eur s bezplatným doručením!

Haylou GT3 už za 17,00 eur s bezplatným doručením nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poctivé True Wireless slúchadlá s viac ako celodennou výdržou

Slúchadlá Haylou GT3 sa od svojich súrodencov z portfólia značky Haylou vyznačujú čiastočne odlišným dizajnom. Ten je výsledkom kompromisu medzi zachovaním dostatočnej výdrže batérie a zvýšením nárokov na kvalitu prehrávania. Takýto semi-in ear dizajn však zároveň prináša aj iný funkčný benefit a tým je o čosi vyššie pohodlie pri používaní, či už hovoríme o bežnom nosení alebo o nosení pri športovaní. 

haylou gt3 fit
Zdroj: TomTop

Zvýšené nároky na kvalitu zvuku mali v tomto prípade na svedomí použitie lepšieho hardvéru. Výsledkom toho je prítomnosť 7,2 mm meničov. Vďaka podpore najnovších audio kodekov a prítomnosti špičkového audio procesoru je tak o vynikajúcu kvalitu zvuku naozaj postarané. Po technickej stránke v samotných slúchadlách nájdeme ešte 43 mAh batérie, ktoré spoločne s nabíjacím boxom ponúkajú výdrž až neskutočných 28 hodín

haylou gt3 vydrz baterie
Zdroj: TomTop

Zlepšenie kvality zvuku aj predĺženie výdrže oproti ostatným modelom však nepriniesli iba vyššie spomenuté súčasti hardvéru. Veľkú rolu zohráva aj použitie moderného bezdrôtového štandardu Bluetooth 5.0. Ten predlžuje životnosť a zároveň znižuje latenciu spoločne so stabilnejším prenosom signálu. Ten má dosah až skvelých 10 metrov, takže sa napríklad pri cvičení nemusíš stále starať o to, aby si mal smartfón v dosahu. 

haylou gt3
Zdroj: TomTop

Netreba však zabúdať ani na ďalšie dôležité aspekty slúchadiel Haylou GT3. Za zmienku určite stojí aj prítomnosť potláčania okolitého šumu pri telefónnych hovoroch alebo jednoduché dotykové ovládanie na slúchadlách. Nechýba ani certifikácia IPX4 či podpora hlasového asistenta

Haylou GT3 už za 17,00 eur s bezplatným doručením nájdeš na TomTop.com

Bezdrôtové slúchadlá Haylou GT3 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 17,00 eur. Tradične, aj v tomto prípade je dostupná bezplatná Duty Free doprava bez ďalších poplatkov. Nemusíš sa tak báť dodatočného cla či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre