ANDROIDSponzorovaný obsahSpravodajstvo

Vyberáme pre vás smartfóny z EÚ skladov, ktoré sú momentálne za výhodnú cenu

V dnešnom Tipe redakcie potešíme hlavne fanúšikov Android zariadení, ktorí majú „drevnejšie ruky“ alebo sa často vyskytujú v prostredí s nie ideálnymi podmienkami.

Prvý náš tip je na zariadenia Ulefone ARMOR 4G, ktorý už asi ako tušíte bude lákať na nie len na hardwarovú výbavu, ale  aj na svoju konštrukciu, ktorá telefón predurčuje do náročnejšieho prostredia. Poďme však pekne po poporiadku. V špeciálnom tele, ktoré sa môže pochváliť konštrukciou odolávajúcou či už pádom ba dokonca priamym úderom či vode odolnosti (certifikát: IP68 Waterproof) sa nachádza osemjadrový procesor pracujúci na frekvencii 1.3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 3GB spolu s 32GB úložného priestoru. Nechýba ani výbava v podobe podpory 4G sietí, NFC technológie, Bluetooth vo verzii 4.0, Gravity senzor, Proximity senzor či kompas alebo gyroskop.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na prednej strane zariadenie, ktoré tvorí z väčšej časti 4.7“ HD displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3  nájdeme trojicu hardwarových tlačidiel a 5MP fotoaparát.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zariadenia, ktorá ako môže vidieť nižšie je vyhotovená z špeciálneho materiálu nájdeme reproduktor, 13MP kameru a diódu.

Zdroj: GearBest.com

Ak vás zariadenie zaujalo tak ho momentálne nájdete vo viac ako 20% zľave v ponuke e-shopu GearBest.com. PS: dostupné je z EÚ skladu, teda vyhnete sa plateniu CLA či DPH.

Tento odoloný smartfón v akciovej ponuke za 146€ nájdete tu

Druhý smartfón, ktorý má prívlastok vlajková loď, ale cenou je na úrovni lacnejšieho smartfónu je Elephone S3 4G. Zariadenie momentálne je dostupné v limitovanej ponuke za 120€ pričom je dostupných len niekoľko kusov. Poďme sa však pozrieť čo dokázal výrobca za túto cenu priniesť.

Na prednej strane je neprehliadnuteľný 5.2“ displej, ktorý sa môže pochváliť nie len FHD rozlíšením, ale aj prémiovým 2.5D zakrivením. V hornej časti displeja nájdeme ešte umiestnenú prednú kameru s 5MP rozlíšením.

Zdroj: GearBest.com

Zadná strana zariadenia je vyhotovená z prémiového materiálu – kovu. Nechýba ani 13MP fotoaparát pýšiaci sa pôvodom od Sony (s clonou f2.2). To však nie je všetko, podporuje ako automatické ostrenie, tak aj manuálne, detekciu tváre, HDR,… Pod kapotou nájdeme 8-jadrový procesor pracujúci na frekvencii 1.3GHz, ktorému sekunduje 3GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru, ktorý sa však dá rozšíriť o ďalších 128GB.

Zdroj: GearBest.com

Nechýba ani výbava v podobe podpory rýchlych  4G sietí, Bluetooth 4.0, podpora dvoch aktívnych SIM kariet či populárny skener odtlačkov prstov, s ktorým uchováte vaše súkromie pred zvedavcami. Mimochodom, poteší aj technológia rýchleho nabíjania.

Zariadenie je momentálne dostupné v ponuke e-shopu GearBest.com na odkaze nižšie. PS: dostupných v tejto cenovke je len 10 zariadení.

Tento prémiový smartfón v limitovanej ponuke nájdeš tu

Posledným našim tipom je monštrum Vernee Thorn E 4G, ktorému sme dali tento prívlastok vďaka extrémne veľkej batérii s kapacitou 5020mAh.  To však nie je všetko čo ponúka. Na prednej strane nájdeme 5“ HD displej a fotoaparát s 5MP. V útrobách zariadenia, okrem extrémne veľkej batérie nájdeme osemjadrový procesor pracujúcim s taktom 1.3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 3GB spolu s 16GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia až o ďalších 128GB. Smartfón je vybavený radou viacerých senzorov, od tých klasických ako Ambient Light senzor, Gravity senzor, Proximity senzor, E-compass, Hall senzoraž po Smart Touch senzor. Nechýba ani podpora dvoch aktívnych SIM kariet súčasne či podpora 4G sietí.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, smartfón podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania, ktorá sľubuje za 30 minúť nabiť batériu na úroveň umožňujúcu jeho využívanie po dobu 24 hodín. Ak vás tento telefón zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie za niečo málo nad 110€. PS: nechýba mu ani skener odtlačkov prstov.

Verne Thorn smartfón nájdete tu

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close