Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Vyberáme pre vás niekoľko dostupných smartfónov, ktoré stoja za zváženie

Ak uvažujete o kúpe nového smartfónu tak práve nastal správny čas, teda ak vám nevadí čínsky výrobca. V dnešnom našom Tipe redakcie si predstavíme dve zariadenie, ktoré patria do kategórie cenovo prístupných smartfónov pričom ponúkajú aj zaujímavú výbavu.

Prvým z nich je smartfón HOMTOM HT37 Pro, ktorého hlavnou zbraňou nie je len cenovka 80€, ale aj celkom prijateľná výbava v podobe 5“ HD displeja, ktorý sa chváli 2.5D zakriveným sklom. Dizajn z prednej strany zariadenia ďalej dopĺňajú notifikačné diódy umiestnené v hornej a dolnej časti zariadenia. Mimochodom, nechýba mu ani podpora viacerých dotykových gest.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GearBest.com

Zariadenie ďalej disponuje štvorjadrovým procesorom MediaTek pracujúcim na frekvencii 1.3GHz, ktorému sekundujú až 3GB operačnej pamäte RAM spolu s 32GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 64GB. To však nie je všetko. V rámci hardware sa môže smartfón pochváliť aj dvojicou reproduktorov, ktoré zabezpečujú nadpriemerný zvuk.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane nájdeme v tejto cenovej kategórii nezvyčajne aj skener odlačkov prstov, ktorý slúži na odomykanie zariadenie. Nad ním sa nachádza blesk a fotoaparát s rozlíšením 13MP.  Mimochodom, výrobca cele telo zabalil do elegantného kovového materiálu pričom sa mu dnu podarilo vtesnať aj batériu s kapacitou 3000mAh.

Zdroj: GearBest.com

Mnohých poteší aj podpora Dual SIM režimu či podpora 4G sietí (FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz). Ak vás zariadenie zaujalo nájdete ho v ponuke e-shopu na odkaze nižšie.

Homtom HT37 Pro 4G

Druhým zariadením potešíme náročnejšie používateľa smartfónov – Leagoo T5 4G, ktorého cena však nesiaha do výšok vlajkových lodí. Dostupné je totiž v momentálnej akcii za necelých 135€. Leagoo bleskurýchlo zvyšuje záujem verejnosti o svoje produkty  a má veru prečo – dobrá cena a prémiové vyhotovenie smartfónu je to, čo robí z neho atraktívneho výrobcu.

Zariadenie Leagoo T5 4G ponúka veľký 5.5 FHD displej (1920 x 1080 bodov), ktorý sa môže pochváliť IPS technológiou ako aj 2.5D zakrivením. Druhou dominantou tohto displeja je aj šošovka kamery umiestnená v hornom rohu, ktorá ponúka 13MP rozlíšenie. Samozrejme nechýba ani notifikačná dióda.

Zdroj: GearBest.com

Pod kapotou nájdeme aj veľmi zaujímavý výkon a to v podobe osemjadrového procesora Mediatek pracujúceho na takte 1.5GHz pre každé jedno jadro, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung spolu s 64GB úložným priestorom.

Zdroj: GearBest.com

V rámci technológií, ktoré dnes nie sú štandardom ani pri drahších zariadeniach ponúka napríklad podporu VoLTE, LTE Cat6 protokol umožňujúci rýchlosť sťahovania až do 300Mbps. Nechýba samozrejme ani podpora 4G technológie čo je už dnes povinná jazda každého zariadenia.

Zdroj: GearBest.com

Mnohých poteší aj skener odtlačkov prstov, ktorý by ste však márne hľadali na zadnej strane zariadenia. Výrobca ho totiž umiestnil priamo v tlačidle „Home button“.  To však nie je všetko čo robí z tohto zariadenia zaujímavý kúsok, je ňou aj výdrž batérie, ktorá dosahuje 1,5 dňa priemerného využívania (resp. 8 hodín prehrávania videá/20 hodín aktívneho telefonovania/10 dní v režime Standby).

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, smartfón sa môže pochváliť na zadnej strane nie jedným, ale hneď dvoma fotoaparátmi (13MP a 8MP) od známeho výrobcu Sony. K prémiovosti tohto zariadenia pridáva aj fakt, že celý smartfón je zabalený v kove. Ak vás telefón zaujal nájdete ho v ponuke e-shopu na odkaze nižšie.

Leagoo T5 4G Phablet

Posledným a bonúsovým našim tipom je Cube WP10, o ktorom sme vám nedávno priniesli aj recenziu, ktorú nájdete tu.

Zdroj: vlastný

Pre zhrnutie, jedná sa  o Phabet ktorého veľkosť je takmer 7“ a ponúka HD rozlíšenie. Zariadenie v útrobách skrýva 4-jadrový procesor od známeho výrobu Snapdragon a 2GB operačnej pamäte RAM. Zariadenie odporúčame hlavne ľuďom, ktorí potrebujú väčší displej a sú často na cestách. Dá sa totiž prostredníctvom tohto telefónu nahradiť aj tablet, napríklad pri  sledovaní filmov, seriálov či pri práci s kancelárskymi aplikáciami.

Cube WP 10 nájdeš v EÚ sklade tu

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close