Vstavaná aplikácia Správy od Xiaomi dostáva nové funkcie

Xiaomi vylepšuje vstavanú aplikáciu Správy. Pribudli celkovo 3 nové nastavenia

Xiaomi Mi 10_logo spolocnosti
Zdroj: Youtube (ASBYT)

Xiaomi pokračuje aj naďalej vo vylepšovaní MIUI nadstavby a vstavaných aplikácií. Zatiaľ čo pár dní dozadu sme mohli čítať napríklad UWB technológii, ktorá posúva komunikáciu medzi smartfónom a domácimi zariadeniami na úplne novú úroveň, tak tentokrát so do pozornosti dostáva vstavaná aplikácia Správy, ktorá získava nové funkcie.

Vstavaná aplikácia Správy získava nové funkcie

Portál xiaomiadictos.com poukazuje na zmeny, ktoré sa priamo dotýkajú aplikácie Správy.  Ako môžete vidieť v nasledujúcom videu nižšie, spoločnosť Xiaomi pridala tri nové možnosti nastavení, ktoré umožňujú upraviť si rozhranie aplikácie podľa predstáv používateľa, čo uľahčí rozpoznávanie každej správy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Konkrétne  vo videu vyššie ste mohli vidieť možnosti, akými sú automatické priraďovanie fotografií alebo obrázkov ku kontaktom, ktoré nemajú profilový obrázok, a  možnosť zobrazenia blokovaných správ.

Mimochodom, nie v tak dávnej minulosti sa v aplikácii Telefón v Xiaomi zariadeniach objavila možnosť nahrávania hovorov. Išlo konkrétne o modely smartfónov Redmi Note 8, Redmi Note 9S, či Redmi Note 9 Pro. Na druhej strane však treba dodať, že v dôsledku platnej legislatívy na území EÚ, v prípade používania tejto funkcie, je druhá strana je automaticky informovanou o tom, že hovor je nahrávaným. V súčasnosti táto funkcia nie je ešte masovo dostupnou, ale očakáva sa, že by sa to mohlo v nasledujúcich týždňoch zmeniť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre