Xiaomi začalo distribuovať stabilnú BETA verziu MIUI 12 pre zariadenie Redmi Note 7

Redmi Note 7 aktuálne patrí medzi jeden z najrozšírenejších modelov spoločnosti Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 7 recenzia
Zdroj: Vosveteit.sk

Jeden z najpopulárnejších modelov spoločnosti Xiaomi, Redmi Note 7, ktorý bol oficiálne predstavený ešte v januári 2019, dostáva najnovšie aktualizáciu s MIUI 12 nadstavbou. Zároveň však treba dodať, že ide o stabilnú BETA verziu aktualizácie. V praxi to znamená, že aby ste ju boli schopný nainštalovať do svojho zariadenia, tak musíte byť členom programu MIUI Pilot, ktorý bol predstavený niekoľko mesiacov dozadu.  

Kódové označenie aktualizácie je MIUI 12 V12.0.2.0.QFGEUXM a je dostupnou prostredníctvom stránok spoločnosti Xiaomi. Stiahnuť ju môžete do svojho zariadenia pomocou tohto odkazu. Zároveň nám nedovolí nepovedať, že ide o MIUI verziu pre európsku distribúciu zariadenia. Očakáva sa, že dostupnou pre širokú verejnosť vrátane ďalších distribúcií bez ďalších obmedzení, by aktualizácia mohla byť v priebehu najbližších dní.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V prípade, ak patríte medzi netrpezlivú časť vlastníkov tohto zariadenia, tak aktualizáciu je možné nainštalovať prostredníctvom TWRP. Za týmto účelom je však potrebné odomknúť boatloader svojho zariadenia.  

Ako sme v úvode článku prezradili, tak zariadenie bolo predstavené ešte v úvode minulého roka. Ponúka 6,3“ IPS LCD displej s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Poháňaný je procesorom Qualcom Snapdragon 660 v kombinácii s grafickým čipom Adreno 512. Ďalej sa chváli 3GB/4GB/6GB operačnej pamäte RAM spolu so 32GB/64GB/128GB úložným priestorom. Hlavným lákadlom zariadenia je však hlavná kamera, ktorá ponúka 48-megapixelové rozlíšenie.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre