Vo WhatsAppe sa objavila ďalšia zmienka o funkcii reakcií na správy. Prezrádza nám bližšie podrobnosti, ako bude fungovať

Najnovšia BETA verzia aplikácie WhatsApp dáva používateľov do pozornosti. V aplikácii sa objavil ďalší odkaz na funkciu reakcií na správy.

WhatsApp funkcia oznacovania konverzacii emotikonmi
Zdroj: Vosveteit (koláž)

Len niekoľko dní dozadu vývojári služby WhatsApp sprístupnili prostredníctvom BETA programu novú aplikáciu pre desktop, ktorú si je možné už dnes stiahnuť do svojho zariadenia. Tá dostala doslova nový šat hodný 21. storočia, konečne. Najnovšie sa do pozornosti dostáva mobilná verzia aplikácie. Nie však v súvislosti s novým vzhľadom rozhrania aplikácie, ale v kontexte s novou funkciou.

Portál wabetainfo.com najnovšie informuje, že vývojári aplikácie WhatsApp prostredníctvom BETA programu sprístupnili novú verziu aplikácie 2.21.24.8.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V aplikácii sa objavil ďalší odkaz na funkciu reakcií na správy

Wabetainfo upozorňuje na to, že sa im v rozhraní aplikácie podarilo objaviť ďalší odkaz na novú funkciu, ktorú dobre poznáme z aplikácie Messenger od spoločnosti Meta (Facebook). Ide konkrétne o možnosť reakcií na správy. Ako môžete vidieť nižšie na snímke obrazovky, tak nastavenia aplikácie v budúcich aktualizáciách komerčne dostupnej aplikácie ponúknu možnosť správy notifikácií pre reakcie pre vlákna četu. Portál však dodáva, že aktuálne nemá informácie, ktoré by prezrádzali, kedy bude funkcia dostupnou pre všetkých používateľov. Ide však o dobrý signál, ktorý naznačuje, že funkcia reakcií nie je ďaleko od uvedenie do praxe. Rovnako, objavené nastavenie nám prezrádza bližšie podrobnosti o tom, ako bude funkcia fungovať. Sníma obrazovky odhaľuje, že si budeme môcť zapnúť upozornenia na reakcie správ, ktoré odošleme.

WhatsApp_nastavenia funkcie rakcii na spravy
Zdroj: wabetainfo.com

V závere je potrebné  dodať, že nejde o prvú zmienku o tejto funkcii v službe WhatsApp. Ešte vo verzii aplikácie 2.21.210.15 sa objavili prvé podrobnosti o tom, že vývojári aplikácie pracujú na tejto funkcii.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre