Vianočné filmy na Netflixe: Prežite sviatky s tými najlepšími filmami! Ktorý si pozriete?

Spestrite si Vianoce tými najlepšími filmami na Netflixe, ktoré táto služba ponúka. Z tejto ponuky si vyberie takmer každý.

Netflix_filmy a serialy
Zdroj: Vosveteit.sk, Netflix logo

Vianoce sú za dverami a s nimi prichádza aj čas oddychu a pokoja. S oddychom sa nám môže spájať aj pozeranie filmov, ktoré sa spájajú s aktuálnym obdobím, teda Vianocami. Aj Netflix ponúka široký výber filmov či už z vlastnej produkcie alebo nie, pričom na výber bude mať každý. Ak však neviete, aký film by ste si mali aktuálne pozrieť a myslíte si, že ste už všetky vianočné klasiky videli, pozrite sa na náš výber tých najlepších filmov. Veríme, že niektorý z nich chytí aj vás a inšpiruje vás k predvianočnému oddychu. Tak ktorý z nich si vyberiete vy? Inšpirujte sa!

I Believe In Santa

Prvým vianočným filmom, na ktorým sa dnes pozrieme, je titul I Believe In Santa. Ide o klasický romantický vianočný film, v ktorom sa stretneme s dvojicou, ktorá spolu trávi čas už 5 mesiacov. Príde však čas sviatkov a Lisa, Tomova partnerka zistí, že Tom je sviatkami posadnutý. Lisa s tým chvíľu bojuje, no zrejme nastal čas na to, aby Vianoce dostali druhú šancu. Novinka z tohto roku patrí medzi aktuálne trendy na Netflixe a bude pre vás skvelým spoločníkom k nejakému tomu oddychu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Falling For Christmas

Ďalším trendom na Vianoce tohto roku je film Falling For Christmas, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala Lindsey Lohan. Tá vo filme hrá postavu rozmaznanej ženy z bohatej rodiny, pričom po páde na lyžiach stratí pamäť. Svoje Vianoce teda strávi v spoločnosti ovdovelého otca s jeho malou dcérou, ktorí jej poskytnú miesto pre spomínanie si. Ako to už ale býva, preskočí medzi nimi iskra. Problémom však bude, keď Sierra na svoj starý život začne narážať.

A Castle For Christmas

Vianoce si môžete spríjemniť aj filmom A Castle For Christmas, ktorý sa zaoberá príbehom úspešnej spisovateľky. Po tom, čo má na krku nepríjemný škandál, sa rozhodne radšej odísť do Škótska. V Škótsku narazí na starší hrad, ktorý má ale vo vlastníctve nie veľmi príjemný vojvoda. Začne sa tak dohadovanie o hrade ale do príbehu sa zamotá aj romantická zápletka, ktorá nás bude sprevádzať vianočnou atmosférou.

Holidate

Ďalším filmom pre pokojnú vianočnú atmosféru je bezpochyby Holidate. Tento film nás privedie do života dvoch mladých ľudí, ktorí už nechcú tráviť Vianoce bez partnera. Dohodnú sa teda, že budú sviatky tráviť spoločne, teda budú partnermi na sviatky. Pochopiteľne však medzi nimi preskočí iskra a začne sa romantický príbeh. Táto vianočná oddychovka od Netflixu z roku 2020 nás dokáže príjemne prekvapiť jednoduchým príbehom, no aj skvelým hereckým obsadením.

A Christmas Miracle For Daisy

Film A Christmas Miracle For Daisy nás uvedie do života Whitney, návrhárky interiérového dizajnu. Pred Vianocami ju prekvapí nový klient, ktorý je v skutočnosti jej ex priateľ, s ktorým sa pred nejakou dobou rozišla. Príbeh nám ale spestrí aj jeho dcéra, ktorá by si na Vianoce priala novú matku. A ako už viete sami pochopiť, opäť sa dostaneme do klasického romantického príbehu, s ktorým to Netflix jednoducho vie.

Let It Snow

Posledným filmom, na ktorý sa dnes pozrieme, je Let It Snow. Počas Štedrého večera zasiahne mesto veľká snehová búrka, ktorá ľuďom prakticky znemožní sa presúvať do mesta a von z neho. Hlavným centrom diania sa tak stane skupinka mladých ľudí, ktorí sa snažia zorganizovať večierok a tiež vyjasniť si svoje city. Vianoce si môžete spestriť aj týmto filmom z roku 2019, ktorý ste už možno videli, no takýto príbeh nás jednoducho nemôže omrzieť. A ak ste si z tohto výberu nevybrali, inšpirujte sa naším výberom vianočných filmov z Disney+.

Videli ste už niektorý z týchto filmov? Alebo máte nejaký ďalší tip na film na Vianoce? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre