Vernee Thor Plus zaujme skvelým pomerom ceny a výkonu a obrovskou 6200 mAh batériou | TIP REDAKCIE

Vernee Thor Plus
Zdroj YouTube mrwhosetheboss

V tomto článku sa zameriame na smartfón Verne Thor Plus, ktorý ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Smartfón záujme veľkým kvalitným OLED displejom, dostatočne výkonným 8-jadrovým procesorom pre každodenné používanie, 13 Mpx zadným fotoaparátom a dokonca až 6200 mAh batériou, ktorá prináša výdrž na jedno nabitie až na niekoľko dní.  No a čo keď Ti poviem, že takto vybavený smartfón, môžeš kúpiť za menej ako 130 € a navyše v rámci oficiálnej SK/CZ distribúcie aj s plnou dvojročnou zárukou.

Smartfón Vernee Thor Plus môžeš získať za najlepšiu cenu so zľavovým kupónom „WinPlus“na trhu na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Vernee Thor Plus
Produktová fotografia

Poďme ale pekne od začiatku. Vernee Thor Plus záujme už na prvý pohľad, pretože ponúka veľký 5,5 palcový Amoled displej s dostatočne jemným rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Nad displejom smartfónu nájdeme 5 Mpx  fotoaparát, ktorý postačí pre tvorbu selfies záberov či videohovory. Pod displejom nájdeme dobre umiestnenú čítačku otlačku prsta, takže výrobca nerobil žiadne kompromisy a čítačku umiestnil tam, kde je to zrejme najlepšie pre čo najpohodlnejší prístup.

Vernee Thor Plus ponúka skvelý pomer ceny a výkonu

Pod kapotou smartfónu Vernee Thor Plus tyká dostatočne výkonný 8-jadrový procesor MediaTek 6753 s taktom 1,3 GHz, ktorému sekunduje 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko s možnosťou jeho rozšírenia o ďalších 128 GB. Človek by čakal, že sa bude jednať pri nízkej cene o pomerne nevybavený smartfón, no opak je pravdou. Vernee Thor Plus navyše vyniká ešte v jednej veci, ktorou je obrovská výdrž batérie. Samotný akumulátor má totiž kapacitu až 6200 mAh a vďaka nemu smartfón vydrží bez problémov aj dva či tri dni náročnejšieho používania, no a to je už čo povedať.

Vernee Thor Plus
Produktová fotografia

Cenovo dostupný smartfón Vernee Thor Plus na zadnej strane ponúka 13 Mpx fotoaparát, ktorý tak poslúži na zachytenie rôznych poznámok či dôležitých momentov. V rámci výbavy tu máme podporu GPS, gyroskop, svetelný senzor a nechýba ani podpora OTG, čo sa stále v nižšej strednej triede len tak nevidí. Vernee navyše beží na čistom operačnom systéme Androide 7.0, ktorý prináša veľmi rýchle reakcie a skvelú optimalizáciu na hardvér pod kapotou. Smartfón Vernee Thor Plus môžeš dnes získať vďaka kupónu „WinPlus“ z pôvodných 169 € iba za 129 € priamo v rámci SK/CZ distribúcie.

Smartfón Vernee Thor Plus môžeš získať za najlepšiu cenu so zľavovým kupónom „WinPlus“na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, Úvodný obrázok zdroj YouTube mrwhosetheboss

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre