Veľkonočné výpredaje softvéru sú tu! Uchmatnite si Windows 11 Pro či Office za tie najlepšie ceny

Tie najobľúbenejšie softvérové nástroje a produkty zoženieš za skutočne lákavé nízke ceny. Ušetriť môžeš desiatky eur.

godeal24 velka noc 2024-min
Zdroj: Godeal24.com

Veľká noc prichádza aj tento rok v naozaj veľkom štýle, nehovoriac iba o počasí, ale aj o vlne zliav, ktorá je pred nami. Už tradične sa obrovské výpredaje nedotknú iba bežných kamenných obchodov. Skutočne lákavé nízke ceny môžeme pozorovať naprieč celým internetom a nie je tomu inak ani v prípade obľúbeného predajcu softvéru Godeal24.com. Ten si v rámci veľkonočných výpredajov pripravil hneď niekoľko exkluzívnych zliav, ktoré rozhodne nesmieš prehliadnuť. Napríklad taká licencia Windows 11 Pro už od 13,25 eur, či Office 2021 Professional Plus už od 25,25 eur? Neváhaj a ponor sa do sveta výpredajov originálneho softvéru čím skôr! Pri vybraných licenciách môžeš ušetriť desiatky, ba až stovky eur.

Záruka originality a bezpečnosti

Veľmi agresívna cenová politika predajcu Godeal24.com môže pri prvom pohľade vyvolávať oprávnené obavy. Pri nákupe na stránkach tohto predajcu sa však naozaj nemáte čoho obávať. Všetky predávané licencie sú plne legálne a predajca garantuje ich pôvod a originalitu. Pravosť softvéru je tak zaručená na 100%, pričom predajca dbá aj na bezpečnosť zákazníkov. K dispozícii sú bezpečné možnosti platby prostredníctvom platobnej brány PayPal. Obávať sa tak nemusíte ani o svoje citlivé bankové informácie, na ktoré si pri nákupe na internete treba naozaj dávať pozor.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Windows za tie najlepšie ceny!

Zvýšte svoju produktivitu s nástrojmi Office

Výhodné balíčky so zľavovým kódom „SGO62“

Multilicencie s bezkonkurenčnou cenou za kus

Až 50% zľava na ďalšie verzie Windows a Office s kupónom „SGO50“

Ďalšie populárne nástroje za najlepšie ceny

Okamžité doručenie a dostupnosť podpory

Samotný nákup je na stránkach Godeal24.com mimoriadne rýchly. Stačí si vybrať požadovaný produkt, vyplniť fakturačné údaje a následne pristúpiť ku platbe pomocou spomínanej brány PayPal. Po autorizácii platby vám bude do pár minút na e-mailovú adresu doručený zakúpený licenčný kľúč. Následne stačí zvolený softvérový nástroj aktivovať pomocou zakúpenej licencie. Samozrejme, v prípade akýchkoľvek problémov sa neváhajte obrátiť na podporu predajcu na e-mailovej adrese service@godeal24.com. Podpora je k dispozícii neustále 24 hodín 7 dní v týždni a rada pomôže s problémami pri aktivácii a pod.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre