Spravodajstvo

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

Virtuálna realita sa v dnešných dňoch využíva na desiatky rôznych účelov. Či už sa jedná o zábavu, prácu, alebo vzdelávanie, virtuálna realita otvorila v týchto oblastiach úplne iné možnosti a stala sa jednou z najrýchlejšie rastúcich technológií. Len nedávno si ale virtuálna realita našla ďalšiu oblasť, v ktorej sa zrejme uchytí celosvetovo behom pár mesiacov. V Legolande na Floride, otvorili horskú dráhu, ktorá je vybavená VR headsetmi a svojich cestujúcich zavedie na pár minút do bláznivého LEGO závodu.

Veľký LEGO závod zažijete na vlastnej koži a priamo pred Vašimi očami

Podľa nás sa jedná o úžasný nápad, ako deti v zábavných parkoch zaujať ešte viac. V tomto prípade ide o naozaj jedinečnú atrakciu, ktorá do Legolandu naláka ďalších zákazníkov. Pre fanúšikov LEGA sa jedná o nezabudnuteľný zážitok, ktorý si človek zapamätá do konca života. Pre odporcov elektroniky a VR technológií, nosenie VR headsetu nie je povinné a cestujúci majú pred jazdou na výber, či si VR headset zoberú alebo nie. Už viacej neobkecávajme túto vynikajúcu atrakciu a pustime sa rovno na reálne video a animáciu „Veľkého LEGO závodu“ .

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Veľký Lego závod bol inšpirovaný tým, ako sa deti hrajú s Lego hračkami doma, „ povedala Candy Holland z Legolandu pre Attractions Magazine. „Je to unikátne dobrodružstvo nesúce značku Lego, ktoré deťom umožňuje vstúpiť do epického, imaginárneho filmu, ktorý bol vyrobený výhradne z Lego kociek a v ktorom sa nachádza celý rad rôznych tém a zábavných postavičiek značky Lego. „

Zrejme nikto nebude protestovať, ak povieme, že sa jedná o unikátny zážitok pre malé deti, ale samozrejme aj pre veľkých milovníkov legendárnej skladačky Lego. Dúfajme, že sa podobná atrakcia niekedy ocitne aj v niektorom z európskych Legolandov.

Zdroj: digitaltrends.com, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close