APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Už ste ju skúsili? Slovenská pošta prekopala mobilnú aplikáciu a pridala do nej užitočné funkcie!

Aplikácia Slovenskej pošty prešla veľkými zmenami. Pribudli do nej mnohé a hlavne užitočné funkcie a nástroje.

Dnes už máme aplikácie takmer na všetko. Môžeme cez ne sledovať televíziu, nakupovať, objednať si jedlo, taxík a podobne. O to viac nás teší, že aplikácia Slovenskej pošty prešla zásadnými zmenami, hlási spoločnosť.

Do aplikácie pribudlo hneď niekoľko nových funkcií

Slovenská pošta najnovšie oznámila, že ich aplikácia pre Android a iOS dostala do vienka radu nových funkcií a nástrojov. Pošta konkrétne hovorí, že pribudli tieto funkcie:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Platba kartou – ONLINE úhrada zásielok – balíkov aj listov – odosielaných cez mobilnú aplikáciu s podajom zásielky bez nutnosti tlače adresného štítka – Znamená to, že zákazník, ktorý nemá možnosť vytlačiť si adresný štítok, môže zásielku odoslať aj bez neho. Musí však zásielku v pravom hornom rohu označiť „kódom zásielky“, ktorý je pre danú zásielku vygenerovaný. Aplikácia klienta sprevádza všetkými potrebnými krokmi.
  • Výhodou tiež je, že ak klient uhradí zásielku online, nemusí čakať v pobočke pošty – Zásielku môže vhodiť do poštovej schránky na pobočke alebo umiestniť v špeciálnom boxe v pobočke (napr. balík).
  • Možnosť tlače adresných štítkov priamo z mobilnej aplikácie po odoslaní zásielky – Ak má zákazník možnosť tlače na air-printovej tlačiarni, môže si vygenerovať adresný štítok a vytlačiť si ho, prípadne ho zdieľať prostredníctvom iných aplikácii (email, whatsapp, messenger).
  • Podaj medzinárodných zásielok v rámci EU, teda zásielok, ktoré nepodliehajú colnému konaniu –  Takéto zásielky však vyžadujú tlač adresného štítku.
Slovenska posta nova aplikacia
Zdroj: Vosveteit.sk

Aplikácia ponúka aj ďalšie nástroje

Slovenská pošta ďalej dopĺňa, že v rámci aplikácie nájde zákazník okrem iného aj prehľadné informácie o svojich zásielkach, pri ktorých si môže zmeniť miesto alebo termín doručenia. Mobilná aplikácia je tiež prepojená s vyvolávacími systémami na pobočkách, vďaka čomu sa zákazník môže pohodlne vyhnúť čakaniu na pobočke a vybrať si poradový lístok vopred cez aplikáciu. K dispozícii je tiež vyhľadávač pobočiek Slovenskej pošty a BalíkoBOXov, v ktorom nájdu zákazníci informácie o otváracích hodinách a službách na jednotlivých pobočkách. Zároveň aplikácia upozorní zákazníka, či je pobočka momentálne otvorená, dopĺňa Slovenská pošta.

Nižšie z odkazov môžete aplikáciu stiahnuť do vášho telefónu.

Slovenská pošta
Slovenská pošta
Developer: Slovenská pošta
Price: Free
‎Slovenská pošta
‎Slovenská pošta
Developer: Slovenská pošta
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close