SpravodajstvoXiaomi

Uniknutý dokument prezrádza údajné smartfóny Xiaomi, ktoré by mali byť predstavená v 3. kvartáli

Unikol dokument, ktorý prezrádza produktovú líniu smartfónov spoločnosti Xiaomi, ktoré by mali byť predstavené v 3. kvartáli tohto roka.

Tento roka podľa uniknutého dokumentu, na ktorý poukazuje portál Gizmochina.com, odhaľuje vcelku bohatú nádielku smartfónov, ktoré majú byť údajne predstavené v 3. kvartáli tohto roka. Dokument odhaľuje viacero zariadení z produktovej línie smartfónov Xiaomi, Redmi a Poco. Dostupnosť niektorých z nich sa dala predpokladať, ale medzi zariadeniami nájdeme aj niekoľko prekvapivých modelov.

 • Redmi 9 a Redmi 9A – ide o najdostupnejšie zariadenia z produktovej rady smartfónov Redmi. Súčasná generácia modelov Redmi 8/A bola predstavená v októbri minulého roka.

  Xiaomi Redmi 8
  Zdroj: Redmi

 • Redmi Note 9S+ – podľa uniknutého dokumentu, zariadenie Redmi Note 9S+ bude prezlečeným smartfónov Redmi Note 9 Pro Max, ktoré bolo predstavené len nedávno. V súčasnosti na globálnom trhu je dostupné zariadenie Note 9S (Note 9 Pro), verzia zariadenia Pro Max nie je momentálne dostupná mimo Číny.

  Redmi Note 9 Pro_max_cena_varianty_2
  Zdroj: Youtube (Xiaomi)

 • Poco X2 Pro – je jedno z ďalších zaujímavých zariadení z kuchyne spoločnosti Redmi. V súčasnosti je na trhu dostupné zariadenia Poco X2, ide o prezlečený smartfón Redmi K30 4G. Pravdepodobne tak pôjde o 5Gverziu zariadenia  K30  Pro, určenú  pre  indický trh.

  Xiaomi Redmi K30 4G verzia smartfonu
  Zdroj: Weibo (Redmi)

 • Mi 10T/Mi 10T Pro – Ide o ďalšie smartfóny, ktoré by mali byť prezlečenými zariadeniami K30/K30 Pro. Cieľovou destináciou zariadení, by  mal byť európsky trh. Išlo byť o rovnaký krok, ako to bolo v prípade zariadenia K20, resp. K20 Pro, ktoré bolo v Európe predstavené pod značkou Xiaomi.

  Xiaomi Redmi K30 Pro predstavenie_2
  Zdroj: Weibo (Redmi)

 • Redmi X10 4G/POCO F2/Mi 10S – konečne sa dostáva k modelom, ktoré nepoznáme. Podľa dostupných informácií X10 by mal byť prvým smartfónom z novej série zariadení. Neskôr by sa malo predávať ako model F2 a MI 10S (v závislosti od trhu). Podľa ďalších informácií, malo by ísť o zariadenie s veľkým displejom. Okrem iného zariadenia by malo byť vybavené zároveň procesorom Snapdragon 865 bez modemu X55.
 • Redmi X10 5G/POCO F2 Pro 5G/Mi 10S+ 5G – spoločnosť plánuje vyššie spomínané modely predstaviť aj vo verzii s podporou 5G.
 • Mi 7 2020 – Zariadenie Mi 7 nebolo nikdy predstavené. Spoločnosť po predstavení zariadenia Mi 6 „skočila“ hneď k modelu Mi 8. Prekvapí nás Xiaomi predstavením „preskočeného“ zariadenia?
 • Mi CC10 – Spoločnosť má údajne v pláne predstaviť aj model smartfónu Mi CC10, ktorý by podľa všetkého mal byť prezlečeným zariadením Mi 10 Lite.

  xiaomi mi 10 lite 5g
  Zdroj: Mi Blog

 • Mi Mix 4 a Mi Mix 4S – Minulý rok mnohí z nás očakávali predstavenie týchto zariadení, nestlalo sa tak. Spoločnosť namiesto nich predstavila koncept smartfónu Mi Mix Alpha.

  Xiaomi-Mi-MIX-4_1_predna selfie kamera pod displejom
  Zdroj: Slashleaks.com

 • Mi Zero – Dokument okrem iného uvádza aj zariadenie Mi Zero. Momentálne len môžeme hádať o aké zariadenie ide, ale dovolíme si špekulovať, že by to teoreticky mohol byť smartfón s vnorenou selfie kamerou pod displejom? Nuž, to ukáže až čas.

Zároveň však treba dodať, že nejde o oficiálny zoznam smartfónov uverejnený spoločnosťou Xiaomi. Preto berte všetky informácie vyššie s rezervou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close