Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tyčový vysávač Jimmy JV83 Pet je po dlhšej dobe opäť dostupný v skvelej akcii

Novinka, ktorá bola predstavená v máju, dostáva kupónovú cenu

Multifunkčné tyčové vysávače bez zbytočných káblov sa už pomerne dlhú dobu dostávajú do všetkých moderných domácností, tak prečo si do svojho obydlia nezaobstarať jeden z novších a výkonnejších vysávačov, ktorým   Jimmy JV83 Pet určite je.

Vysávač Jimmy JV83 Pet za 177.81 eur nájdeš na Geekbuying.com. Nezaudni na kupón „GKB8TH11“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
jimmy jv83 pet 2
Zdroj: Geekbuying
  • Výkonný, no tichý 450W motor – maximálny sací výkon 135 AW, dostatočne silný na zachytenie nečistôt, jemného prachu, chlpov z domácich zvierat,  špiny z kobercov (je potrebné použiť kobercový nadstavec), pričom si zachováva mimoriadne tichý chod.
  • Domácnosť bez alergénov – vďaka 4 stupňovému filtračnému systému sa vo vašej domácnosti zbavíte všetkých patogénov a alergénov, ktoré často spôsobujú respiračné problémy. 
  • Navrhnutý pre domácnosti so zvieracími miláčikmi – v balení nájdete sadu viacerých nadstavcov, ktoré účinne vysávajú a vyťahujú chlpy a jemné nečistoty zo všetkých druhov podláh, či so sedačky. 
  • 3 výkonnostné stupne – chcete povysávať auto, či silne znečistenú plochu? Žiadny problém, vďaka 3 prednastaveným režimom, medzi ktorými je možné prepínať kedykoľvek priamo na vysávači, si poradíte so všetkými nečistotami. 
  • Bezkonkurenčná výdrž batérie – vďaka siedmym nezávislým akumulátorom s kapacitou až 2 500 mAh vydrží vysávač až po dobu 60 minút aj počas nepretržitej prevádzky. 
jimmy jv83 pet prislusenstvo
Zdroj: Geekbuying

Tyčový vysávač Jimmy JV83 Pet nájdeš v predpredaji na e-shope Geekbuying.com za skvelých 177.81 eur. Pre využitie zľavy však nezabudni uplatniť zľavový kupón 4YLYKEOI, ktorý je potrebný aplikovať v košíku. Produkt je dodávaný z nemeckého skladu. Znamená to, že môžeš počítať nie len s extra rýchlym dodaním ale aj s tým, že už nebudeš musieť platiť žiadne ďalšie poplatky (clo, či DPH).

Vysávač Jimmy JV83 Pet za 177.81 eur nájdeš na Geekbuying.com. Nezaudni na kupón „GKB8TH11“

Okrem iného Vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúci výpredaj prebiehajúci na Geekbuying.com v spojitosti s 8. výročím e-shopu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close