Tronsmart Element Mega – 40W bezdrôtový reproduktor s 15 hodinovou výdržou s neodolateľnou cenou

Ideálny prenosný reproduktor do domácnosti, či na chatu s priateľmi? Vďaka cenovke iba 30 eur je rozhodovanie naozaj jednoduché!

Tronsmart Element Mega
Zdroj: Tronsmart

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Element Mega ponúka aj napriek nízkej cene neuveriteľné množstvo zábavy. Výkon až 40W sa v tak kompaktnom tele nevidí často, pričom spracovanie a dodatočné technológie od výrobcu Tronsmart sú na špičkovej úrovni. Reproduktor však nezaujme iba po stránke nízkej ceny a výkonu, ale aj po stránke výdrže, ktorá sa najmä počas výletov bude určite hodiť. 

Tronsmart Element Mega už za 29,49 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tronsmart Element Mega – ideálny parťák do izby, či na chatu s priateľmi

Reproduktor Tronsmart Element Mega sa radí medzi kompaktné bezdrôtové reproduktory, ktoré môžeš so sebou vziať naozaj kdekoľvek. Rozmery iba 193 x 57 x 82 mm a váha iba skvelých 662,3 g sú naozaj zanedbateľné. Reproduktor tak môžeš bezproblémovo zbaliť aj do menšieho batohu. 

tronsmart element mega 2
Zdroj: Geekbuying

O kvalitné ozvučenie okolia sa stará dvojica aktívnych reproduktorov s výkonom až 40W. Tie dopĺňa technológia SoundPulse, pričom celá sústava zabezpečuje skvelé basy a čisté výšky aj pri najvyššej možnej hlasitosti, čo sa tak často nevidí. Za zmienku stojí aj technológia 3D Digital Sound a DSP. Tá zase zaručuje ozvučenie celého okolia, či už sa jedná o uzatvorený priestor ako kancelária alebo o otvorené priestranstvo na chate, či v lese. 

Silnou stránkou každého bezdrôtového reproduktoru musí byť bezproblémová a rýchla pripojiteľnosť a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Výrobca siahol po klasických bezdrôtových technológiách ako Bluetooth 5.0 a NFC. K dispozícii sú však aj klasické rozhrania ako 3,5 mm audio AUX jack, či microSD karta

tronsmart element mega 1
Zdroj: Geekbuying

Už v úvode sme spomínali špičkovú výdrž reproduktoru, ktorú zabezpečuje batéria s kapacitou až 3 300 mAh. Tá umožňuje prehrávanie hudby až po dobu 15 hodín, no samozrejme, záleží od zvolenej hlasitosti. Nabíjanie však v tomto prípade nie je žiadnou prekážkou, keďže reproduktor využíva štandardizované rozhranie USB Type-C, ktoré nájdeme vo všetkých Android smartfónoch. 

Na záver spomenieme ešte prítomnosť jednoduchého dotykového ovládania priamo na vrchu reproduktoru ako aj možnosť spárovania dvojice reproduktorov. Táto možnosť sa určite hodí najmä pri väčších oslavách či vo väčších vnútorných priestoroch. 

Tronsmart Element Mega už za 29,49 eur nájdeš na Geekbuying.com

Reproduktor Tronsmart Element Mega momentálne nájdeš na e-shope Geekbuying.com už za bezkonkurenčných 29,49 eur. Doprava z európskeho skladu je v tomto prípade dostupná za symbolický poplatok 1,34 eur. Pre zrazenie finálnej ceny však nezabudni na exkluzívny zľavový kupón „5OLOEFIP“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre