Toto sú pravé smart hodinky! Zeblaze THOR 4 PRO s Androidom, podporou 4G SIM a zabudovaným fotoaparátom s fantastickou cenovkou

zeblaze thor 4 pro uvodny 2_opt
Zdroj: TOMTOP

Pokukávate po nových smart hodinkách, ktoré sú naozaj inteligentné ako sa patrí, no zároveň za ne nechcete vyhodiť polovicu výplaty? Ako tomu už býva zvykom, Čína má opäť riešenie. Predstavujeme vám smart hodinky Zeblaze THOR 4 PRO, ktoré si svoj prívlastok smart jednoznačne zaslúžia.

zeblaze thor 4 pro zaciatok 2_opt
Zdroj: TOMTOP

Najvýkonnejší možný hardvér

Hodinky už dlho nie sú to čo voľakedy. Klasické ručičky a číre sklo sa vytratilo a každodennú ozdobu našich rúk nahrádzajú malé počítače, ktoré už dokážu vykonávať takmer všetky funkcie, ako bežný smartfón. Tento kúsok od výrobcu Zeblaze nie je žiadnou výnimkou. Vo svojich útrobách skrýva štvorjadrový procesor MT6739, za ktorý by sa nehanbil ani smartfón strednej triedy. Výkon procesoru dopĺňa 1GB pamäte RAM. Hodinky bežia na operačnom systéme Android 7.1.1, ktorý na 16GB úložnom priestore necháva dostatok miesta aj pre ďalšie dáta a fotografie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

4G LTE Smart hodinky

zeblaze thor 4 pro funkcie 2_opt
Zdroj: TOMTOP

Podpora Nano SIM karty, 5 sieťových režimov a 22 globálnych pásiem. Nechajte si vychutnať rýchlejší prenos dát, nižšiu spotrebu a spoľahlivejšie pripojenie. Využívajte svoje hodinky naplno presne tak, ako váš smartfón!

Vychutnajte si pohodlie veľkého dotykového displeja

Na hodinkách je osadený krásny 1,6-palcový LTPS kryštálový displej s rozlíšením 320 x 320 pixelov. Ten oproti svojim predchodcom zabezpečuje čistejší obraz a širšie zorné pole.

Dostatok šťavy na celý deň

zeblaze thor 4 pro bateria 2_opt
Zdroj: TOMTOP

V tele týchto štýlových hodiniek sa schováva batéria s kapacitou až 600mAh, čo bezproblémovo postačuje na celodenný chod bez akýchkoľvek obmedzení. Životnosť batérie sa totižto sa oproti predošlej generácii predĺžila až o neuveriteľných 20%.

Kvalitné kožené remienky

Skvelou správou pre milovníkov elegancie je aj elegantný remienok z pravej kože, ktorý je z vnútornej strany chránený silikónom. Ten nie len že chráni samotný kožený remienok, ale aj vašu pokožku. Hodinky sú tým pádom vhodné aj na náročné fyzické aktivity, pri ktorých sa človek bežne potí.

zeblaze thor 4 pro remienok_opt
Zdroj: TOMTOP

Fotoaparát a prispôsobiteľnosť

Keďže tieto inteligentné hodinky majú slúžiť ako náhrada za váš smartfón (napr. pri túre, alebo behu), ponúkajú množstvo zaujímavých funkcií, ktoré z nich robia naozajstný unikát. Veľkou výhodou je napríklad vstavaný 5MP fotoaparát, s ktorým bezproblémovo zachytíte selfíčka počas vášho behu, poprípade ich využijete na videohovor s vašim priateľom. Skvelý fotoaparát ale nie je všetko! Samotné hodinky (ciferník a displej) si môžete nakonfigurovať presne podľa vašich predstáv. Predvolené scény si môžete prepínať rýchlo a jednoducho dlhším stlačením bočného tlačidla.

Skvelé smart hodinky THOR 4 PRO značky Zeblaze môžete aktuálne získať v bezkonkurenčnej zľave za fantastických 87,89 eur z partnerského eshopu Tomtop.com.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (TOMTOP)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre