SpravodajstvoXiaomi

Toto sú nové analógové Xiaomi hodinky TwentySeventeen s výdržou batérie 5 rokov. Stoja menej ako 25€

Spoločnosť Xiaomi netreba nikomu zvlášť predstavovať. Je to jedna z najväčších technologických spoločností na svete, ktorá produkuje milióny smartfónov ročne. Do jeho produktového portfólia však patria aj iné produkty. Jedným z tých novších sú štýlové analógové hodinky, ktoré dokonalo dopĺňajú produktovú líniu týkajúcu sa módnych doplnkov.

Nové hodinky TwentySeventeen síce nepatria do kategórie smart, ale na druhú stranu ponúkajú štýlový dizajn v podobe minimalistkách prvkov ako je jednoduchý ciferník s koženým remienkom, resp. kovovým, podľa toho aký uprednostníte.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
analogove hodiny XIAOMI TWENTYSEVENTEEN_2
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi sa ďalej chváli v prípade týchto hodiniek odolnosťou voči vode do 3ATM a batériou, ktorá sľubujúcou až 5 rokov výdrže.

analogove hodiny XIAOMI TWENTYSEVENTEEN_3
Zdroj: produktová fotografia

Viacero internetových obchodov zaradilo tieto hodinky do predaja v týchto dňoch. Jedným z nich je aj Cafago.com, ktorý ich ponúka prostredníctvom kupónu „PS0851“ vo verzii s koženým náramkom za niečo málo nad 21€. V prípade kovového sú dostupné za niečo málo pod 24€ za podmienky využitia kupónu „PS0852“.

Xiaomi TwentySeventeen analógové hodinky

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close