Sponzorovaný obsah

Toto lietadlo na diaľkové ovládania Ťa ohúri svojim skvelým letom a nízkou cenou pod 20 €

Dnes sme si pre teba pripravili jednú naozajstnú špecialitu. Keďže si uvedomujeme, že nie každému sa pozdávajú drony alebo gadgety s vyššou cenou, vybavili sme pre vás cenu na lietadlo na diaľkové ovládania, ktoré môžeš teraz získať za cenu nižšiu ako 20 €. 

Toto lietadlo na diaľkové ovládanie môžeš získať s kupónom „SK8974“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

RC model lietadlo na diaľkové ovládanie je imitáciou klasického bojového lietadla SU-35. Model sa charakterizuje malým, ale zároveň mocným dizajnom. Mimoriadne tvrdý špeciálny penový materiál navyše zaručuje väčšiu odolnosť lietadla pred pádom. Veľkou výhodou tohto modelu je vymeniteľná batéria, takže ak budeš mať k dispozícii viac batérií, nemusíš sa obávať, že dnes urobíš len jeden let a potom musíš čakať znova na nabitie baterky. 

Lietadlo na ovládanie
Produktová fotografia

Lietadlo na diaľkové ovládanie zaujme mladých i starších

Toto lietadlo na diaľkové ovládanie je skvelý gadget vhodný pre známeho či dieťa. Táto mini verzia lietadla totiž ponúkne obrovskú zábavu za veľmi rozumnú cenu. Medzi ďalšie vlastnosti musím spomenúť veľmi ľahké ovládanie SU-35ky aj vďaka výkonným motorom, ktoré Ťa dostanú do oblakov v akomkoľvek smere. 2.4 GHz ovládanie sa navyše postará o kvalitný a neprerušovaný signál

Lietadlo na ovládanie
Produktová fotografia

Tento skvelý gadget ponúka dobu letu 12 až 15 minút. Doba nabíjania jednej batérie je pritom len približne 35 minút, čo je oproti konkurencii určite výhodou. Vďaka vyspelému diaľkovému ovládaniu je možné lietadlo na diaľkové ovládanie ovládať až vo vzdialenosti približne 120 m. Mimochodom, diaľkový ovládač je napájaný 3 x AA batériami, ktoré dnes môžeš kúpiť na každom rohu. Výrobca tak jednoducho nemyslel len na zaujímavý dizajn, ale aj na praktickosť.

Tento zaujímavý RC model lietadlo na diaľkové ovládanie je už ako som už v úvode spomenul v skvelom pomere ceny a výkonu. Výrobca samozrejme túto hračku nedoporučuje osobám mladším ako 14 rokov. Tento cenovo dostupný RC model môžeš teraz získať pri použití kupónu „SK8974“ za cenu len 19,99 €. 

Toto lietadlo na diaľkové ovládanie môžeš získať s kupónom „SK8974“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Úvodný obrázok: rcmoment.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close