Toto je XIAOMI BOBOT WIN3060, robotický umývač okien, aký ste ešte nevideli

XIAOMI BOBOT WIN3060 je robotický umývač okien, ktorý dokáže sám poumývať okná vo väčšej domácnosti bez vášho zásahu.

robot na umyvanie okien XIAOMI BOBOT WIN3060_uvodny
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi opäť raz posúva upratovanie domácnosti na novú úroveň. Čo býva podľa Vás najotravnejšou súčasťou domácich prác po vysávaní? No predsa umývanie okien. Xiaomi predstavilo robota, ktorý ich umyje za vás. Toto je XIAOMI BOBOT WIN3060.

Robot na umývanie okien

Spoločnosť Xiaomi relatívne nedávno predstavila robotického robota XIAOMI BOBOT WIN3060, ktorý sa avšak až v  týchto chvíľach začal objavovať v prvých obchodoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

XIAOMI BOBOT WIN3060

Ako pri každom novo predstavenom produkte, tak aj v  tomto prípade, bude potencionálnych zákazníkov zaujímať výkon a účinnosť robota. Zariadenie je vybavené batériou o kapacite 600mAh, ktorá sľubuje približne 40 minút práce.

robot na umyvanie okien XIAOMI BOBOT WIN3060_1
Zdroj: produktová fotografia

Ďalej, zariadenie je vybavené motorom s výkonom 75W, ktorý sľubuje vákuovú silu 2500PA, aby sa zariadenie udržalo pevne na okne. Zároveň je  schopné monitorovať tlak vzduchu v reálnom čase. Zariadenie funguje na princípe mikačného mechanizmu, čím sa zvyšuje účinnosť čistenia sklenených povrchov. Vo výsledku by tak tento robot nemal  za sebou zanechávať škvrny či šmuhy, ktoré vznikajú pri ručnom umývaní.

robot na umyvanie okien XIAOMI BOBOT WIN3060_3
Zdroj: produktová fotografia

Čistenie prebieha v  3 módoch, z hora na dol, z boku na bok a kombinácia predošlých módov. Zariadenie by malo byť schopné poumývať 1-meter štvorcový približne za 2 minúty. Inými slovami, na jedno nabitie by malo byť možné poumývať približne 20 metrov štvorcových. Keď spomíname  výdrž batérie, tak výrobca udáva, že zariadenie je možné nabiť približne za 1 hodinu. Čerešničkou na torte je, že je ho možné ovládať pomocou diaľkového ovládača.

robot na umyvanie okien XIAOMI BOBOT WIN3060_2
Zdroj: produktová fotografia

Okrem skiel si zariadenie poradí aj s lesklým a hladkým povrchom, ako sú napríklad keramické dlaždice, zrkadlové steny, a  podobne.

Zariadenie sa aktuálne predáva približne za 250€, preto pri jeho kúpe treba zvážiť či sa oplatí alebo nie. V  každom prípade sa však jedná o zaujímavý produkt, ktorý si nájde využitie hlavne v rodinných domoch s veľkými presklenými stenami či terasami.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre