TIP REDAKCIE | Výpredaj notebookov, phabetov a tabletov pokračuje aj naďalej! Toto je rozšírená ponuka

Kolegovia z internetového obchodu GearBest.com (po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na akciovú ponuku) nás informovali, že na základe veľkého záujmu o akciu, ktorá sa konala niekoľko dní dozadu ju predĺžili o ďalších pár dní a zároveň rozšírili aj celkový sortiment o ďalšie zaujímavé kúsky, na ktoré sa ako inak pozrieme.

Onda oBOOK 11 Ultrabook – laptop, ktorý zmestíte do každej kabelky či menšieho ruksaku

Prvý zaujímavým zariadením je Onda oBook 11, ktorý patrí do kategórie mobilných zariadení, s ktorými sa nikde nestratíte. Prichádza s 11.6“ IPS  FULL HD (1920 x 1080 bodov) displejom, čo je v kategórii tohto typu zariadení celkom unikátom, samozrejme s podporou dotykového ovládania, ktoré ocenia hlavne mladšie ročníky. Zaujímavosťou na tomto zariadení je aj jeho flexibilita, ktorá podporuje celkovo 3 režimy prevádzky – tablet mód, „stan“ a klasiky notebook.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GearBest.com
Zdroj: GearBest.com

V útrobách mu „bije“ poriadny kus hardware v podobe procesora Intel Atom-X5 pracujúcim na frekvencii od 1.44GHz až do 1.84GHz a s podporou technológie Turboboost. O grafický výkon sa zase stará integrovaná karta intel HD 8. generácie, ktorá si hravo poradí aj so stredne náročnými hrami ako sú napr. League of Legends, Dota 2, Counter Strike Global Offensive a ďalšie. O multitasking sa zase stará operačná pamäť RAM nie o veľkosti 2GB a ani 3GB, ale až 4GB čo robí zo zariadenia veľmi zaujímavý nástroj pre ľudí pracujúcich s multimediálnymi súbormi ako aj väčšími dátovými balíkmi. Úložný priestor zariadenia pri tom 64GB, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 128GB.

V rámci konektivity nájdete napríklad Micro HDMI konektor, výstup pre 4K,  USB 3.0, WiDi wireless transmission či Bluetooth vo verzii 4.0. Mimochodom, výdrž batérie dosahuje 7 hodín prehrávania videí, čiže o obmedzenú flexibilitu na cestách sa určite nebudete musieť báť.

Zdroj: GearBest.com

Ak vás zariadenie oslovilo, tak viac o ňom nájdete na odkaze nižšie. PS: cena aj s poštovným je pod 200€.

nakupujem-button_1

Windows 10 Mobile Phabet Cube WP10 4G – poriadne monštrum za „babku“

Druhým zariadením je Phabet Cube WP10 4G, o ktorom sme vám priniesli informácie už dávnejšie, dnes sa však dostalo toto zariadenie do predaja a je dostupná za krásnych 111€. Poďme sa teraz spolu pozrieť na to čo dostanete za vaše peniažky.

Je to tablet či smartfón? Ani jedno, je to phabet. Cube WP10 prichádza s obrovským 6.98“ displejom s HD rozlíšením, ktorý ako keby nevedel, do ktorej kategórie zariadení patrí. Poteší mnohých svojou veľkosťou a praktickosťou na dlhších cestách či už pri hraní hier, prezeraní filmov alebo pri editácii dokumentov a zároveň ho stále schováte do vrecka. O samotný chod zariadenia sa stará štvorjadrový procesor od známeho výrobcu Qualcomm MSM8909 pracujúci na takte 1.3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 2GB a 16GB úložného priestoru, ktorý našťastie je možné rozšíriť o dodatočných 128GB.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zariadenia zariadenia zase nájdete 5MP fotoaparát, čo je na jednej strane škoda vzhľadom na to, že pomaly, ale isto sa stáva štandardom 8MP. Na prednej strane zase nájdete 2MP kameru, ktorá plnohodnotne poslúži na zachytenie selfíčka ako aj na Skype hovory.

V rámci konektivity nechýba podpora technológie Bluetooth vo verzii 4.1, podpora 2G, 3G či 4G sietí. Mnohých môže na prvý pohľad zaraziť kapacita batérie, ktorá je „len“ 2850mAh, ale na druhej strane pri HD rozlíšení displeja je úplne dostačujúca a bezproblémovo presahujúcim 1 deň výdrže. Nechýba ani povinná výbava v podobe GPS, Wifi, výbava senzorov a podobne.

Zdroj: GearBest.com

Toto všetko výrobca zabalil do ultratenkého tela 7.6mm. Mimochodom, zariadenie podporuje 2 SIM karty súčasne, čo môže byť pre mnohých hlavným ťahúňom tohto zariadenia.

<iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/NhGyoUfRJEE“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

nakupujem-button_1

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre