Sponzorovaný obsahSpravodajstvoWindows 10 Mobile

TIP REDAKCIE | Tento Windows Phone Phabet je teraz dostupný v super akcii z EÚ skladu

To, že pole s Windows Phone zariadeniami nie je až rozmanité nie je žiadnym tajomstvo, o to viac nás teší, že v rámci akciovej ponuky na GearBest.com je dostupné zariadenie Cupe WP 10, ktoré sme vám recenzovali koncom minulého roka v super akcii za zhruba 110€ už aj s poštovným, pričom táto cena je konečná vzhľadom na to, že sa jedná o Európsky sklad!

Konštrukcia zariadenia a dizajn

Po konštrukčnej stránke zariadeniu nie je čo vytknúť – výrobca priniesol unibody smartfón, ktorý nikde nevŕzga a dobre sa drží v ruke. Po dizajnovej stránke sa však nejedná o žiadneho modela, ktorý bude lámať „srdcia“, ale na druhej strane ani ničím nesklame – veď posúďte sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Výkon zariadenia

Ako už asi tušíte dominantou tohto zariadenia je veľký 6,98 HD displej, vďaka ktorému dostal prívlastok Phabet. V útrobách zariadenia tkvie 4-jadrový procesor Qualcomm MSM89090 pracujúci na takte 1,3GHz, ktorému sekunduje 2GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru  možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB (v rámci Antutu testov zariadenie dosiahlo takmer 30.000 bodov – čo je hodnota, s ktorou si zahráte takmer všetky hry v rámci Windows obchodu).

Zdroj: vlastný

Konektivita zariadenia

V rámci konektivity nechýba podpora 4G sietí, čo oceníte v prípade surfovania na internete na čo je tento telefónik priam ušitý. Mnohých poteší aj batéria o kapacite 2600mAh, ktorá pri plnom vyťažený bezproblémovo vystačí na 1 deň aktívneho používania, napríklad počas cestovania z jedného konca Slovenska na druhý.

A čo fotoaparát?

Fotoaparát nepatrí medzi tie najlepšie, ale ani zas medzi tie najhoršie. Na zadnej strane nájdeme šošovku s 5MPx (na prednej 2MPx), ktorá plnohodnotne stačí na zachytenie momentiek. Kvalitu fotografií si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: vlastný Zdroj: vlastný Zdroj: vlastný

Mimochodom, v prípade že sa rozhodnete zariadenie zadovážiť určite vás poteší, že vám príde plne ofoliované, teda vám odpadne starosť s vyhľadávaním a zakupovaním ochrannej fólie. PS: zariadenie využijete hlavne pri cestovaní či už do práce, školy alebo aj na výlety, počas ktorých vám bude spríjemňovať váš voľný čas. Mimochodom. Viac produktov od Cube nájdete tu.

nakupujem-button_1

Článok je sponzorovaný

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close