Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

TIP REDAKCIE | Najlepšie gadgety a telefóny, ktoré sú momentálne dostupné v limitovanej ponuke

Dnes, v rámci pravidelnej rubriky TIP REDAKCIE sme si pre vás pripravili niekoľko zaujímavých produktov z ponuky overeného internetového e-shopu GearBest.com, ktorý tak ako inak ponúka celkom zaujímavé telefóny či gadgety za skvelé ceny. Poďme sa pozrieť na to najzaujímavejšie čo nám podlo do oka.

Prvý našim tipom je telefón, ktorý využijete skutočne len na telefonovanie, pričom najviac ho ocenia vaši rodičia starkí. Jedná sa o zariadenie, ktoré disponuje malým displejom signalizujúcim tie najzakladanejšie údaje ako sú napríklad čas,  informácie o hovoroch či SMS správach.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie sa môže však pochváliť aj inými funkciami, ktorými sú FM rádio, kalendár, kalkulačka či podpora budíkov. V jeho útrobách nájdete batériu o veľkosti 320mAh, ktorá sľubuje 4 dni výdrže v stand-by režime.

Zdroj: GearBest.com

Ak teda uvažujete o kúpe telefónu pre starých rodičov, ktorý by im poskytol základne funkcie a nerozptyľoval ich „nepodstatnými hlúposťami“ toto by mala byť vaša voľba číslo 1.

Druhým našim tipom oslovíme už širšiu škálu našich návštevníkov – Oukitel k7000 4G. Reč je o smartfóne, ktorý ponúka 5“ HD displej s 2.5D zakrivením pre lepšiu manipuláciu s ním. V jeho útrobách tkvie štvorjadrový procesor pracujúci na frekvencii 1,3GHz, ktorému sekunduje 2GB operačná pamäť RAM či 16GB úložného priestoru s možnosťou jeho rozšírenia o SD kartu.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie sa ďalej môže pochváliť 4G konektivitou, podporou DUAL SIM režimu, skenerom odtlačkov prstov či unikátnym dizajnom, ktorého dominantou je kovový rámik pozdĺž telefónu ako aj 2.5 zakrivenie prednej a zadnej strany.

PS: jeho cena je niečo okolo 75€ spolu aj s poštovným.

Ďalším tipom je netradične Notebook, ktorý poslúži hlavne menej až stredne náročným používateľom. Reč je konkrétne o menej známou výrobcovi notebookov DERE, ktorý predstavil len nedávno 14,1“ notebook s FULL HD rozlíšením a šialenie nízkou cenovkou.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie disponuje operačným systémom Windows 10, ktorý je poháňaný štvorjadrovým procesorom Intel pracujúcim na frekvencii 1,44GHz a v prípade náročnejších úloh až na frekvencii 1,92GHZ. Zariadenie sa ďalej môže pochváliť 4GB DDR3 operačnej pamäte RAM, ktorú je možné rozšíriť až do veľkosti 16GB, 64GB diskom s možnosťou jeho rozšírenia. Nechýba ani základná výbava v podobe konektivity ako je Bluetooth, USB 3.0 (1x), USB 2.0 (2x), mini HDMI portom či jackom pre slúchadla. O chod zariadenie sa stará veľkokapacitná batéria s 8000mAh, ktorá sľubuje výdrž od 3 až po 4 hodiny práce.

Zdroj: GearBest.com

PS: momentálne zariadenie zoženiete v akciovej ponuke za zhruba 150€.

Posledným našim tipom potešíme automobilových nadšencov – je ním kamera do auta, ktorá stojí v limitovanej ponuke niečo okolo 30€.

Zdroj: GearBest.com

Medzi hlavné výhody tejto kamery patrí okrem ceny aj to, že natáča videá vo FULL HD rozlíšení (30 fps) pričom jej zorný pozorovací uhol je až 170 stupňov. Zariadenie je tak isto možné nastaviť aj aby robilo zábery v pravidelných intervaloch v rôznych rozlíšeniach. Nechýba ani vstavaný mikrofón.

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close