TIP REDAKCIE | Milovníci hudby zbystrite váš zrak (alebo uši?)

Patríte medzi milovníkov hudby? Ak ste si odpovedali kladne, tak vám prinášame tip na nové „náradičko“, ktoré využijete ako na ceste do práce či školy tak aj na opekačke s priateľmi.

GearBest.com (po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na celú ponuku GearBest.com) prišiel s ponukou na viacero zaujímavých produktov a my sme pre vás vybrali ako prvé sluchádka Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones, špičkové slúchadla do uší ktoré potešia hlavne fajnšmekrov (v cene necelých 20). Pýtate sa prečo potešia práve fajnšmekrov? Totiž tieto slúchadla nie sú takými „obyčajnými“, prinášajú totiž kombináciu viacerých ovládačov – Armature (vysoké a stredné frekvencie) a Dynamic (nízke frekvencie)‚ ktoré zaručujú „plnší“ zvuk. Zároveň poteší aj špeciálne štuple do uší, ktoré dokážu odizolovať zvuk z okolia čím získate čistý zvuk hudby bez rušivých vplyvov. Mimochodom, nechýba ani ovládač na kontrolu hudby ako aj mikrofón na hovory.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

nakupujem-button_1

Druhé zariadenie, ktoré by sme vám chceli predstaviť poteší hlavne ľudí čo si radi vychutnajú hudbu aj pri spoločenských aktivitách ako je napr. opekačka s priateľmi alebo taká stanovačka a podobne. Totiž tentokrát sme si pre vás prichystali externý reproduktor Xiaomi Speaker (v cene pod 18), ktorý prichádza s technológiou Bluetooth vo verzii 4.0, ktorá vám poslúži na komfortné prepojenie reproduktora spolu s vašim smartfónom či tabletom. Reproduktor v sebe obsahuje batériu s kapacitou 1200mAh, ktorá sľubuje až 10 hodín prehrávania hudby čo postačí hádam na celé posedenie s vašimi priateľmi. Vo videu nižšie si môžete pozrieť nie len dizajn tohto zariadenia, ale aj vypočuť si názor recenzenta či samotnú  kvalitu prehrávania zvuku, ktorá vás pevne veríme milo prekvapí.

nakupujem-button_1

Ako bonus sme pre vás vybrali v závere ešte Bluetooth Receiver do auta, ktorý poteší hlavne ľudí čo v aute nemajú vo výbave zakomponovanú technológiu Bluetooth, alebo tých ktorých otravujú „káble“ na prepojenie smartfónu s prehrávačom.

bluetooth-reciever

Tento malý krásavec, ktorého cena  nie je nie ani 4€, dokáže totiž prepojiť váš smartfón spolu s prehrávačom hudby (po zapojení 3.5 jacka do rádia) prostredníctvom Bluetooth pripojenia. Následne vám v prehrávaní hudby z vášho smartfónu už nič nebude brániť ani v aute.

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre