Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tieto bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi sú jednoducho povinnou výbavou pre každého športovca. PS: aktuálne stoja smiešne málo!

Pri momentálnej cene týchto slúchadiel nemáš nad čím váhať

Funkčné, štýlové, no zároveň kvalitné športové slúchadlá? Tieto faktory niekedy nejdú úplne dokopy, no slúchadlá Xiaomi Mi Sports Headset Youth Edition sú výborným príkladom toho, že sa to dá.

Xiaomi Mi Sports BT

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kompaktný a ľahký dizajn

Prvoradým parametrom pri športových bezdrôtových slúchadlách je určite ich váha, poprípade funkčnosť samotného dizajnu. Slúchadlá Xiaomi Mi Sports Headset Youth Edition sú vybavené hneď niekoľkými funkčnými prvkami, pričom zrejme „najnápadnejším“ je malý vystupujúci háčik, ktorý udržiava samotné slúchadlá v uchu aj počas náročnejších športových aktivít. Väčšina športovcov určite ocení aj naozaj nízku váhu iba 13,6 gramov, ako aj káblik spájajúci slúchadlá, na ktorom sa nachádza ovládanie hlasitosti, ako aj tlačidlá pre prijímanie hovorov a mikrofón.

xiaomi-mi-sports-bluetooth-headset-youth-edition_opt
Zdroj: TomTop.com

Dostatok batérie na celý deň

I keď sú slúchadlá pomerne kompaktné, vo svojich útrobách ukrývajú až 120 mAh batériu, ktorá zabezpečuje chod po dobu až 11 hodín (maximálna výdrž).

Skvelá konektivita

O vynikajúcu konektivitu sa stará štandard Bluetooth 4.1, vďaka ktorému sa slúchadlá pripoja ku smartfónu do 3 sekúnd. Počítať môžte aj s možnosťou používania viacerých zariadení s možnosťou ich prepínania.

xiaomi mi sports bezdrotove sluchadla 2_opt
Zdroj: TomTop.com

Neobmedzujte sa pri svojich aktivitách

Najsilnejšou stránkou slúchadiel je ale jednoznačne ich odolnosť. Certifikát na úrovni IPX4 zaručuje, že sa pri svojich športových aktivitách nemusíte nijako obmedzovať. Pot, či dážď nerobia slúchadlám žiadne problémy.

Xiaomi Mi Sports BT

A prečo vám vôbec tieto slúchadlá dávame do pozornosti? Slúchadlá Xiaomi Mi Sports Headset Youth Edition totižto môžte aktuálne mať z e-shopu TomTop.com už za neuveriteľných 15,11 eur s dopravou zdarma.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close