Telekom ukazuje vianočnú ponuku: Je si z čoho vybrať! Čo vás oslovilo najviac?

Telekom ukazuje svoju vianočnú ponuku. Na svoje si prídu všetci zákazníci spoločnosti.

Telekom
Zdroj: Telekom, úprava Vosveteit

Nedávno mobilný operátor 4ka ukázal vianočnú ponuku a dnes ju ukazuje Telekom. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo si pre nás prichystal jeden z najväčších mobilných operátorov.

Telekom od 27. októbra spúšťa vianočnú ponuku

Prvou zásadnou informáciou je, že ak ste sa chystali navštíviť pobočku operátora s cieľom, aby ste si kúpili paušál, či nejakú inú službu, tak ešte počkajte. Dôvodom je, že od 27. októbra Telekom spúšťa vianočnú ponuku, ktorá vyzerá skutočne zaujímavo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

MOBIL+FIX: Vianočné prekvAPPenia

Prvou novinkou je, že Telekom si pre svojich zákazníkov akciu „Vianočne prevAPPenie“.

“Vianočné prekvAPPenie funguje tak, že ku každej službe bude náhodne priradený darček podľa služby. Ak zákazník využíva napríklad štyri služby od Telekomu (mobilný paušál, pevný internet, TV a pevnú linku), bude si môcť rozbaliť v Telekom appke až štyri balíky a tým pádom dostane až štyri darčeky.”

Zákazníci spoločnosti budú mať na výber z viacerých prekvapení. Pôjde napríklad o možnosť zľavy z faktúry 5€, HBO Go zadarmo, Nekonečné volania, a podobne.

Na výber budú nasledujúce darčeky:

  • Zľava 5 € do faktúry (fix, paušál)
  • HBO GO zadarmo na tri mesiace (fix, paušál)
  • Nekonečné volania na 30 dní (paušál)
  • Nekonečné dáta na 30 dní (paušál)
  • Nekonečné dáta na 1 deň (predplatené karty)
  • Dvojnásobný kredit (predplatené karty)

MOBIL+FIX: Vianočná súťaž pre všetkých o 1381 cien

Telekom okrem iného prichádza aj so súťažou, v rámci ktorej rozdá 1381 cien v hodnote 1,1 milióna €. Najlepšie na tom je, že nemusíte robiť nič preto, aby ste boli do nej zaradený, Telekom zaradí automaticky všetkých do súťaže. Budete môcť vyhrať napríklad horské bicykle, chytré televízory, smartfóny, ale i rôzne služby spoločnosti zadarmo a to po dobu 2 rokov. Hlavnou cenou bude však elektromobil Mercedes-Bemz EQA 250.

MOBIL+FIX: Dvojičky od Samsungu i ďalších výrobcov

Okrem iného operátor prináša aj tradičný hit Vianoc a to v podobe dvoch smartfónov k jednému paušálu. Zákazníci budú mať na výber z nasledovných variant.

  • Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A12 64GB
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Redmi 9 AT

Pre pevné  mobilné služby bude k dispozícii aj dvojička Smart TV + smartfón, taktiež vo viacerých variantoch:

  • Philips Smart TV 55“ + Motorola Moto E40 k dispozícii pri štarte vianočnej kampane (27.10)
  • ďalšie kombinácie TV+smartfón rôznych značiek zaradíme priebežne podľa dostupnosti.

Do akciovej ponuky Telekom okrem iného prináša aj hit z roku 2018 a 2019, pôjde o robotický vysávač spolu s mopom v jednom. Samozrejme, pôjde o nový model iRobot Roomba Combo (1138)

Telekom rovnako hlási, že zníži ceny na viacero ďalších produktov. Pôjde napríklad o chytrú televíziu 65“ Smart TV Philips, Asus X41EA-EB753T vrátane tašky, slúchadlá Samsung Galaxy Buds 2 a podobne.

Druhé Vianoce na Predplatenke a Easy:

Telekom nezabudol ani na svojich zákazníkov s Predplatenkou, pre ktorých si rovnako pripravil zaujímavé akcie. Pôjde napríklad o Extra kredit 20€, ktorý budú môcť zákazníci spoločnosti získať pri prenose svojho čísla. Akcia bude trvať od 27.10.2021 do 31.12.2021.

Ďalej, Telekom si prichystal i akciu v podobe dvojnásobku dát. Pri Predplatenke platí akcia pre 1 GB, 3 GB a 5 GB balíky dát, pričom zákazník dostane vždy 2x toľko. Pri Easy sú k dispozícii balík VŽDY GIGA (štandardne objem 1,5 GB, v akcii 3 GB) a VŽDY 2 GIGA (štandardne objem 2,5 GB, v akcii 5 GB).

„Benefit sa dá využiť opakovane, stačí ak si budú zákazníci balík obnovovať aj po trvaní kampane. V praxi tak môže mať zákazník dvojnásobne objemy dát aj desaťkrát, ak sa mu bude stále obnovovať balík.

Existujúci zákazníci balíkov nemusia robiť nič a automaticky sa im benefit aktivuje, takže budú môcť využívať dvojnásobný balík dát od najbližšej obnovy.

Pri dvojnásobných balíkoch navyše platí benefit prenášania neminutých dát do ďalšieho mesiaca. Takže ak má zákazník napríklad balík 5+5 GB za 8 €, nemusí ho minúť v jednom mesiaci, ale časť dát si môže preniesť do ďalšieho.

Existujúci zákazníci balíkov nemusia robiť nič a automaticky sa im benefit aktivuje, takže budú môcť využívať dvojnásobný balík dát od najbližšej obnovy.“ píše Telekom v publikovanej správe.

Táto akcia bude trvať od 27.10.2021 do 31.12.2021.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre