Telekom prináša novú ponuku mobilnej TV s 4G tabletom

Telekom pokračuje od 1. februára 2015 s konceptom Chytrej ponuky na poli fixných služieb. Navyše sa zameria na novú ponuku s hardvérom a zároveň pridá atraktívnu kombináciu tabletu a mobilnej TV s 24 kanálmi.

Chytrý balík od 16 € a Triple-Play od 20 €

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Osvedčená Chytrá ponuka s kombináciou dvoch i troch služieb bude v ponuke figurovať aj v jarnej kampani. V ponuke sú naďalej po tri programy (M, L a XL) pri každej službe (telefonovanie, internet, TV).

Pri balíkoch s dvomi službami si môže zákazník zvoliť kombináciu už za 16 € mesačne (dva programy M) či kombinovať služby podľa výberu.

Pri triple-play balíku si zákazník kombinuje všetky tri služby. Základná ponuka štartuje na cenovej úrovni 20 € za všetky tri služby vo variante M.

Hardvérová ponuka: 3 notebooky, 2 tablety a LED TV

Naďalej platí aj hardvérová ponuka: ak si zákazník zoberie aspoň jednu službu L alebo XL a zvolí si k nej mesačný príplatok na hardvér, získa ho na začiatku za špeciálnu cenu. Ponuka je k dispozícii pre nových i existujúcich zákazníkov.

V ponuke sú tri notebooky podľa výkonu, dva tablety (Prestigio MultiPad Diamond 7,85 a Huawei MediaPad Link+ LTE), novinkou je Samsung 22“ LED TV, model D390EW, vhodný ako druhá TV do domácnosti (napr. do kuchyne).

Akciová ponuka platí od 1. februára do 31. marca 2015 alebo vypredania zásob.

Nová ponuka: 4G tablet s Magio GO Premium

Od 1. februára 2015 odštartuje Telekom predaj novej ponuky mobilnej televízie s dotovaným tabletom. Zákazník bude môcť na novom hardvéri sledovať až 24 TV kanálov vrátane 9 športových vo verzii Magio GO Premium.

Mesačný poplatok za túto kombináciu je zložený z ceny Magio GO Premium (4,99 € pre zákazníkov Telekomu s internetom, pevnou linkou či paušálom, resp. 7,99 € bez služby) a 6 € mesačne za dotovaný tablet. Za 10,99 € resp. 13,99 € získa zákazník riešenie tablet + Magio GO Premium.

Na výber bude mať z tabletov: Prestigio MultiPad Diamond 7,85 3G (úvodná cena 1 €) a Huawei MediaPad 10 Link+ 4G (s úvodnou cenou 99 €).

Zdroj: tlačová správa Telecom

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre