TIPREDAKCIE | Získajte Tbook12 Pro za polovicu, a nie len to!

Zdroj: vlastný

Internetový obchod pokračuje s mega zľavami aj naďalej, v rámci ktorých prináša desiatku Windows tabletov, medzi ktorými kraľuje TBOOK 12PRO, ktorý je možné získať v limitovanom množstve 2 kusy každý deň s 50% zľavou. Celú ponuku nájdete na stránkach GearBest.com.

Teclast Tbook 12, dostupný v mega akcii pod 100€. Avšak len po 2 kusy denne

Teclast Tbook 12 Pro prichádza s dvomi operačnými systémami Android vo verzii 5.1 a Windows 10 Mobile Home (64bit), ktorý ako inak prichádza so všetkým na čo sme zvyknutí na našim PC – Cortana, Microsoft Edge a synchronizácia skrz všetky Windows 10 zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: teclast-tablet.com

Na prednej strane nájdete veľký 12.2“ displej, ktorý pripomína priam menší notebook s rozlíšením 1920 x 1200 bodov. Po obrazovkou mu tkvie procesor Intel Cherry Trail Z8300 64 bit s architektúrou X86 14nm, ktorý pracuje na frekvencií 1.44GHz a v režime Turbo Boost na frekvencii 1.84GHz. O grafické úlohy sa zase stará chip Intel HD 8. generácie, ktorý podporuje napr. OpenGL či  DirectX 11.2. Vo výkone mu pomáha aj operačná pamäť DDR3L RAM o veľkosti 4GB, ktorej sekunduje 64GB úložný priestor. V rámci konektivity nechýba podpora pamätťových kariet, Micro USB, Mini DHMI, 3.5 jack na slúchadla či dock pre pripojenie klávesnice. Mimochodom, o flexibilitu na cestách sa vám bude starať batéria o kapacite 7200mAh.

nakupujem-button_1

10.1″ fešák. Za prijateľnú cenu, to je Teclast Tbook 10

Ak sa vám nepodarí uchmatnúť Teclast Tbook 12Pro tak nesmúťte, v ponuke nájdete ďalšie zaujímavé kúsky. Napríklad Teclast Tbook 10, ktorý prichádza s veľmi podobnými parametrami, ale ako už z názvu vyplýva najväčší rozdiel nájdete vo veľkosti displeja, ktorý má „len“ 10.1“. Na druhej strane však treba dodať, že hustota pixelov zostala rovnaká, čo poteší nejedno oko pri sledovaní filmov či hraní hier a nechýba ani port pre dockovaciu stanicu.

telcast-tbook-10
Zdroj: Youtube.com

Cena tohto zariadenia je 160€.

nakupujem-button_1

8″ s FULL HD rozlíšenie pod 80€

Posledným tabletom, ktorý nám padol do oka je Teclast X80, ktorý zaujme nie len Windowsom 10, ale aj cenou, ktorá je necelých 80 € aj s poštovným.

Jedná sa o zariadenie, ktoré v za svoju nízku cenovku prináša aj niekoľko „kompromisov“, teda ak ich môžeme pri tejto cenovke za ne pokladať. Zariadenie má 8“ displej, vhodný na pozeranie filmov, seriálov či čítanie napríklad počas cestovania vlakom či autobusom. Rozlíšenia displeja pritom nie ako by mnohí z nás čakali „len“ HD, ale FUL HD, teda 1920 x 1200 bodov čo robí z neho zariadenie s najlepším rozlíšením v jeho kategórii. NA druhej strane však treba dodať, že batéria dostala len kapacitu 3800mAh, čo môže byť pre mnohých obmedzujúce hlavne pri cestovaní na väčšie cesty bez prístupu k zástrčke. Avšak čo sa týka výkonu, tak určite X80-ka sa nenechá zahanbiť. N=nájdeme v nej totiž procesor Intel Atom X5 pracujúci na frekvencii až do 1.84GHz, ktorej sekunduje grafických chip Intel HD 8. generácie a operačnú pamäť o veľkosti 2GB spolu s 32GB úložným priestorom (s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB).

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre