Sponzorovaný obsahZariadenia

Tento notebook, ktorý zaujme ultratenkým telom, FULL HD displejom, 6GB RAM a SSD diskom aktuálne kúpiš vďaka kupónu za cenu smartfónu strednej triedy

Dnes žijeme v rýchlej dobe, kedy chceme, aby bolo všetko čo najrýchlejšie a zároveň čo najlepšie. Tento trend si výrobcovia samozrejme všímajú a neostáva im nič iné, ako sa prispôsobiť aktuálnym požiadavkám trhu. Jedným z takýchto produktov sú aj notebooky. Tie dnes máme výrazne tenšie a ľahšie oproti tým, ktoré sme tu mali pred pár rokmi. S novými trendami však častokrát stúpa aj cena, no to pochopiteľne nemusí byť pravidlo pri každom laptope. Príkladom je aj zaujímavo vyzerajúci a dobre vybavený laptop Teclast F7, ktorý prináša skvelú výbavu za aktuálne veľmi dostupnú cenovku.

Tento zaujímavý laptop môžeš teraz získať za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Laptop Teclast F7 je vybavený dostatočne veľkým 14″ displejom s Full HD rozlíšením a IPS panelom. Tento displej tak ponúka skvelé zobrazenie farieb a dobré pozorovacie uhly aj pri sledovaní obrazovky pod rôznym uhlom. Výrobca sa pri tomto laptope určite inšpiroval výrazne drahšími zariadeniami, čo je určite plus. Telo laptopu má totiž hrúbku iba 1,6 cm a veľmi poteší aj nízka hmotnosť, ktorá je len 1,345 kg

Teclast F7
Produktová fotografia

Laptop Teclast F7 prináša brutálny pomer ceny a výkonu

Človek by čakal, že pri takto nízkej cene, bude v niečom háčik, ale práve naopak. Tento laptop je poháňaný 4-jadrovým procesorom Intel Celeron N3450 s taktom 1,1 GHz a 2 MB cash pamäťou. O dostatočný výkon sa stará 6 GB operačná pamäť RAM DDR3 a veľmi rýchly 128 GB SSD disk. Dokopy tak hardvér dáva veľmi dobrý výkon pre nenáročných používateľov, ktorý potrebujú laptop na office či surfovanie po internete pričom tento notebook sa nezľakne ani stredne náročných hier. Jeho veľkou dominanciou je úsporný hardvér, vďaka ktorému nebudeš počuť otravný zvuk hlasitého odvetrávania vzduchu.

Teclast F7
Produktová fotografia

Teclast F7 sa môže pochváliť grafickou kartou Intel HD 500, ktora bohate zvládne prácu v rôznych kancelárskych balíčkoch, sledovanie filmov, surfovanie po internete či na hranie stredne náročných hier. Je naozaj zaujímavé, že sa výrobcovi podarilo zmestiť ta takého malého tela aj konektor HDMI pre výstup na monitor, či dva štandardné USB porty, slot pre pamäťovú kartu a dokonca aj 3,5 mm jack konektor pre pripojenie slúchadiel či mikrofónu. 4900 mAh batéria ponúka výdrž od 3 do 4 hodín. Výdrž už samozrejme závisí od vykonanej práce, nastavenom jase, zapnutom či vypnutom Wi-Fi, Bluetooth a podobne.

Tento laptop si nás získal už na prvý pohľad. Človek by totiž čakal za takúto cenu výrazne slabšie vybavený hardvér, ale výrobca sa „hecol“ a priniesol naozaj zaujímavú výbavu. Toto zariadenie tak prináša veľmi luxusný dizajn, kvalitný IPS displej s dobrým podaním farieb, dostatočný výkon pre kancelársku prácu či pohodlnú klávesnicu a na svoju triedu dostatočne veľký touchpad. Gólom na záver je cena, ktorá je aktuálne znížená z 287 € len na 257,99 € pričom za podmienky ak využiješ ešte k tejto cene kupón „HSC4thD273 “ tak môžeš ušetriť ďalších pár €. PS: určite ti odporúčame zvoliť možnosť dopravy EU Priority Line, ktorá stojí 3,75€ , ale na druhej strane sa vyhneš možným poplatkom v podobe CLA či DPH. Pamätaj, že je ponuka časovo obmedzená a ak Ťa laptop zaujal, tak dlho neváhaj.

Zdroj: vlastný

Tento zaujímavý laptop môžeš teraz získať za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close