SpravodajstvoXiaomi

Takto vyzerá originálny dierkovaný obal pre nový Redmi Note 7. Cenovo opäť raz vyráža dych. Koľko by si za neho podľa vás vypýtala konkurencia?

Spoločnosť Redmi, ktorá sa len nedávno stala podznačkou spoločnosti Xiaomi, uviedla oficiálne na trh originálny dierkovaný obal pre smartfón Redmi Note 7, ktorý bol predstavený pred pár týždňami. Dôvod využitia naozaj špecifického dierkovaného obalu doteraz známy nebol, no všetko nám bližšie prezradil Lei Jun, zakladateľ spoločnosti Xiaomi.

Xiaomi si berie rady fanúšikov k srdcu

Podľa zakladateľa spoločnosti Xiaomi, je za špecifickým dizajnom dlhá diskusia medzi spoločnosťou a fanúšikmi značky. Tí sa už viackrát vyjadrili, že smartfóny so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane jednoducho nevyzerajú v klasických obaloch dobre. Diera na zadnej strane je podľa väčšiny fanúšikov divná a vôbec do celého vzhľadu smartfónu nesedí. Spoločnosť sa práve preto rozhodla prísť s úplne novým konceptom, ktorý nie len že znižuje hmotnosť, ale zároveň zvyšuje ochranu smartfónu, ako aj „zakrýva“ spomínanú dieru pre snímač odtlačkov prstov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupný bude v 4 farbách

Nové dierkované púzdro je už aktuálne dostupné v 4 farebných variantoch – žltá, čierna, oranžová a modrá. Obal je vyrobený z číreho polykarbonátu a protišmykových látok, vďaka čomu je ultratenký 0,8mm obal nie len že príjemný na dotyk, ale je hlavne bezpečnejší ako väčšina klasických obalov. Skvelou správou pre budúcich majiteľov tohto smartfónu je ale hlavne cena tohto obalu. V Číne sa aktuálne začal predávať v počiatočnej akciovej ponuke za neuveriteľné 4 doláre. Takúto cenu v našich končinách určite očakávať nemôžme, no je takmer isté, že zaň v budúcnosti viac ako 10 dolárov určite nedáte.

I keď sa spoločnosť Xiaomi zamerala na odporúčania fanúšikov, podľa viacerých fanúšikovských základní nie je výsledok bohvieaký. Zakladateľ spoločnosti ale podotkol, že obal je naozaj príjemný na dotyk, no zároveň je dostatočne tvrdý a samozrejme, po nasadení na smartfón vyzerá skvele.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close