SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

Takto vyzerá nepredstavená Lumia 650 XL. Odhalené boli aj jej technické špecifikácie

Spoločnosť Microsoft oficiálne pochovala operačný systém Windows 10 Mobile už minulý rok. Vývoj zlej situácie mobilnej Windows platformy sa mohol výrazne spomaliť, alebo dokonca aj úplne zvrátiť. Microsoftu stačilo spraviť pár krokov, vďaka ktorým by svojich zákazníkov opäť oslovil a získal by si ich priazeň. Práve toto mohol dosiahnuť očakávaným zariadením Surface Phone, ktoré Microsoft vyrába už niekoľko rokov a celú situáciu s Windows smartfónmi mohol zvrátiť v prospech spoločnosti.

Nikdy nepredstavený game-changer?

Microsoft chcel svojich zákazníkov ohúriť smartfónom Lumia 650, ktorý vyšiel z dielne Microsoftu ako posledný. Veľa úspechu s ním ale nezožal a hlavne to spoločnosť totálne odradilo v ďalšom vývoji. Lumia 650 mala byť nástupcom celkom úspešného smartfónu Lumia 640, no Microsoft mal v rukáve ešte jedno zariadenie. Lumia 650 XL mala nahradiť jeden z najúspešnejších smartfónov spoločnosti Microsoft, Lumiu 640 XL. Novšia verzia tohto obľúbeného telefónu nakoniec ale nikdy neuzrela svetlo sveta, teda až doteraz.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowscentral.com

Určite žiadneho nadšenca Windows smartfónov neprekvapí fakt, že Lumia 650 XL mala naozaj úžasný dizajn a o čosi lepšie špecifikácie, ako menšia 650. Samozrejme, verzia XL mala aj väčší a lepší displej. Najväčšou zaujímavosťou na tomto smartfóne je asi to, že Microsoft vymenil audio jack a nabíjací port Micro-USB. Smartfón by sa svojim dizajnom určite úplne nestratil ani v dnešnom svete smartfónov.

Zdroj: windowscentral.com

Čo hovoríte na nikdy nepredstavenú Lumiu 650 XL? Myslíte si, že by aspoň čiastočne oživila vtedajší svet Windows smartfónov alebo by sa jednalo o ďalší zbytočný smartfón z dielne Microsoftu, ktorý by si aj tak nenašiel dostatočné množstvo priaznivcov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: windowscentral.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close