Spravodajstvo

Takto vyzerá elektrická motokára vytvorená z lega. Vyskúšali by ste ju?

Spoločnosť BuWizz zhotovila elektrickú motokáru, ktorá je vytvorená z viac ako 7000-stavebníc lega. Jej stavba spoločnosti trvala približne 1-týždeň.

Nuž, elektrické motokáry či autá nie sú lacnou záležitosťou. Ale keď niečo veľmi chcete, tak riešenie sa nájde. Spoločnosť BuWizz, ktorá sa zaoberá predajom výrobou modelov rôznych stavebníc z lega prišla s unikátnym projektom – poskladali elektrickú motokáru z  lega.

7000-stavebníc lega

Spoločnosť na svojom oficiálnom Youtube kanály uverejnila video, v  ktorom zachytáva proces stavby elektrickej motokáry z viac ako 7000-kusov stavebníc lega. Podľa popisu celková váha tejto motokáry je približne 15-kilogramov a dokáže uniesť 70-kilového vodiča. Ak si však myslíte, že by ste sa s ňou vybláznili do sýta, tak Vás budeme musieť sklamať. Podľa popisu je totiž schopná ísť rýchlosťou približne 4 kilometre za hodinu, teda mierne rýchlejšie ako je tempo bežnej chôdze. Podstavenie tejto motokáry trvalo spoločnosti približne 1-týždeň a jej navrhnutie  3-týždne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Motokáru môže jej vodič ovládať pomocou smartfónu s  predinštalovanou aplikáciou BuWizz. Smartfón je však potrebné vložiť do „volantu“. Motokára totiž sleduje polohu Vášho zariadenia a na základe toho otáča kolesami. Zároveň pomocou smartfónu zrýchľujete alebo spomalujete. Pokiaľ však vieme, tak táto elektrická motokára nie je vybavená brzdovým systémom, to by však nemal byť veľký problém vzhľadom na jej maximálnu rýchlosť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close