HuaweiSpravodajstvo

Takto vyzerá aktuálny plán distribúcie EMUI 11 pre Huawei smartfóny v našom regióne

Huawei na svojich stránkach aktualizoval plán distribúcie nadstavby EMUI 11

Ešte začiatkom decembra sme mohli čítať o tom, že nadstavbu EMUI 11 nájdeme už na viac ako 10-miliónoch zariadeniach. Bohužiaľ však, gro zariadení s aktualizáciou je z Číny, kde spoločnosť začala s distribúciou skôr, ako v iných regiónoch sveta.

Neskôr spoločnosť zverejnila prvé zoznamy distribúcie nadstavby aj v iných regiónoch, ako je domáca Čína. Nechýbal medzi nimi ani región Európy. Zoznam bol však len orientačný a vo veľkej miere hovoril len o kvartáloch, kedy bude aktualizácia uvoľnenou. Inými slovami, bolo tam vcelku veľké rozpätie troch mesiacov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie sa na stránkach spoločnosti Huawei, objavil aktualizovaný zoznam distribúcie EMUI 11 nadstavby, ktorý je už o niečo konkrétnejší. Z 3 mesačného intervalu, teda kvartálu, Huawei urobil len 1-mesačný interval.

Pozrite sa, kedy dostanú prvé smartfóny v našom regióne EMUI 11

Nižšie si môžete pozrieť podrobnejší plán distribúcie stabilnej verzii EMUI 11 naprieč Európou.

EMUI 11_zapadna europa distribucia_prve smartfony
Zdroj: consumer.huawei.com

Zároveň nám nedovolí nepovedať, že harmonogram distribúcie EMUI 11 sa dotýka len zariadení predávaných na otvorenom trhu. Znamená to, že ide o smartfóny, ktoré sa voľne predávajú, a nie o zariadenia od operátorov. Tam sa môže dostupnosť aktualizácie mierne líšiť vzhľadom na to, že na proces aktualizácie vplývajú aj mobilní operátori.

Mimochodom, ak by ste si chceli pozrieť podrobný prehľad, čo priniesla nová nadstavba z kuchyne spoločnosti Huawei, tak vám dávame do pozornosti jeden zo starších článkov, v ktorom sme sa venovali tejto téme. Zároveň musíme dodať, že zoznam smartfónov vyššie nie je konečným, Huawei má v pláne celkovo aktualizovať takmer 40 zariadení.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close