Takto reagovali známi Youtuberi, ktorým sa dostal do ruky skladateľný Samsung Galaxy Fold

samsun Galaxy Fold prve pocity
Zdroj: Youzube (Samsung)

Skladateľné telefóny tu sú či chceme alebo nie. Mnohí z nás ich odsudzujú so slovami, že sa jedná len o aktuálny módny hit, ktorý je ešte aj predražený. Nájdeme však stále veľkú skupinu ľudí, ktorí vidia v tomto type zariadenia budúcnosť mobilných telefónov.

Skladateľné smartfóny otvárajú nové možnosti

Skladateľné smartfóny sami o sebe sú zaujímavými zariadeniami, ktoré otvárajú viacero možností ako byť viac mobilnými. Napríklad, môžu byť viac nápomocné ako klasický smartfón pri odpisovaní na e-maily, vytváraní dokumentov, spravovania rôznych serverov či stránok, a takto by sme mohli pokračovať ďalších niekoľko desiatok minút. Nehovor viac o zábave či multitaskingu, ktorý je dnes vo veľkej miere obmedzený na súčasných zariadeniach.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung už čoskoro začne s ostrým predajom zariadenia Samsung Galaxy Fold, prvým skladateľným zariadením svojho druhu z kuchyne Kórejčanov, ako na americkom trhu tak aj na európskom. Spolu s blížiacim sa termínom spustenia predaja, spoločnosť vypustila do obehu aj video s reakciami viacerých známych influencerov. Ako to dopadlo si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Zdroj: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre