Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Štýlové inteligentné hodinky Kospet DK08 sú aktuálne dostupné za menej ako 29 eur

Vďaka veľkému množstvu skvelých funkcií ťa tieto hodinky rozhodne nesklamú

Ak pokukávaš po svojich prvých, poprípade nových inteligentných hodinkách, ktoré chceš využiť aj na monitorovanie tvojich športových aktivít, máme pre teba naozaj výborný tip. Inteligentné štýlové hodinky Kospet DK08 ťa oslovia nie len krásnym moderným dizajnom, ale aj viacerými funkciami, za ktoré by sa nehanbili ani oveľa drahšie kúsky. 

Hodinky Kospet DK08 nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prémiový dizajn

Hodinky Kospet DK08 sú dostupné hneď v troch rôznych prevedeniach, z ktorých si vyberie naozaj ktokoľvek. Kovové telo hodiniek si totižto môžeš napárovať s 3 rôznymi remienkami. Vybrať si môžeš medzi klasickým koženým remienkom, o niečo modernejším celokovovým remienkom, alebo môžeš zvoliť športovú variantu s gumeným dierkovaným remienkom

kospet dk08 remienky_opt
Zdroj: Cafago

Always-on displej

Displej hodiniek Kospet DK08 je kategória sama o sebe. Vďaka 1,28-palcovému TFT farebnému displeju s rozlíšením 176 x 176 pixelov, majú hodinky nie len skvelú výdrž batérie, ale zároveň umožňujú neustále zobrazovanie informácií. I keď nejde o AMOLED displej, hodinky neustále svietia, takže sa nemusíte trápiť s tým, že musíte na hodinky ťukať, stláčať tlačidlá, či otáčať zápästie. 

Podpora športových režimov

Hodinky ponúkajú bohatú výbavu aj z hľadiska sledovania športových aktivít a zdravia. Počítadlo krokov, meranie vzdialenosti, počítadlo kalórií či snímač srdcového tepu sú pri inteligentných hodinkách doslova nutnosť. Všetky tieto funkcie môžete pritom aktívne využívať počas používania predvolených športových režimov. Hodinky podporujú klasiku ako behanie a bicyklovanie, no unikátom je aj podpora plávania. Pozor, v tomto prípade treba počítať ale iba s krytím IP67, s ktorým si zaplávať môžte, no hlbšie ponory by už hodinky zvládnuť nemuseli. 

Batéria a konektivita

Ako sme už načrtli vyššie, výdrž hodiniek je naozaj úchvatná, za čo môže najmä úsporný TFT displej. Batéria s kapacitou 110 mAh tak dokáže hodinky v klasickom režime poháňať po dobu až 15 dní, pričom v pohotovostnom režime vydržia hodinky až neuveriteľných 30 dní. Čo sa konektivity týka, hodinky sú vďaka pripojeniu Bluetooth 4.0 naozaj všestranný doplnkom ku vášmu smartfónu. Prijímanie / skladanie hovorov a zobrazovanie upozornení na obrazovke hodiniek je v tomto prípade samozrejmosťou. 

kospet dk08 bateria_opt
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky Kospet DK08 sú momentálne dostupné na partnerskom e-shope Cafago.com, ktorý ich má v ponuke za 28,79 eur pri použití zľavového kupónu CC3960. Doprava je v tomto prípade bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Hodinky Kospet DK08 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close