Stiahnite si obe časti hororovej hry Amnesia úplne zadarmo. Akcia potrvá len pár hodín

Zdroj: Youtube

Stránka Humblebundle zase raz prichádza s naozaj zaujímavou ponukou. Jedna z najúspešnejších hororových hier, Amnesia, je momentálne voľne stiahnuteľná. V akcii ale nie je len jedna časť tejto populárnej hry, ale rovno celý balík oboch vydaní. Balík oboch vydaní Amnesia: The Dark Descent a Amnesia: Machine For Pigs si môžete stiahnuť úplne zadarmo z tejto stránky.

Pre milovníkov strachu a výkrikov hrôzy

Amnesia je úžasná hororová hra založená na preskúmavaní okolia z pohľadu prvej osoby. Hráč dokáže interagovať s okolitým prostredím viacerými spôsobmi, napríklad zdvíhaním a premiestňovaním objektov, otváraním dverí, skriniek, zásuviek, dokáže otvárať ventily od potrubia, otáčať rôzne vypináče a páky, a v neposlednom rade dokáže ovplyvňovať osvetlenie prostredia pomocou zápaliek, s ktorými môže zasvietiť sviečky rovnomerne rozmiestnené v hororovom dome. Hráč nie je vybavený zbraňami a na príšery nedokáže zaútočiť a jediným spôsobom ako im dokáže ujsť je skrývanie sa, až pokiaľ ich to neomrzí. Skrýšu si môžete nájsť takmer kdekoľvek, či už v tieni, v skrini, alebo vďaka zablokovaným dveriam aj v izbe.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Balík oboch hier je momentálne voľne stiahnuteľný priamo zo stránky Humblebundle. Hra je dostupná iba na platformu Steam! Akcia potrvá do 27. januára 19:00.

Zdroj: Humblebundle, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre