Windows 10 Mobile

Steve Ballmer v najnovšom rozhovore chváli prácu Satya Nadellu. Súhlasíte s ním?

Steve Ballmer, bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft, ktorý bol vo vedúcej pozícii softvérového giganta po dobu dlhých 13 rokov ,v najnovšom rozhovore pre portál Bloomberg pochválil prácu súčasného generálneho riaditeľa Satya Nadellu. V rozhovore taktiež prezradil, kým bol súčasný, trošku kontroverzný, generálny riaditeľ odporučený.

Satya Nadella bol odporučený Stevom Ballmerom, ale aj samotným Billom Gatesom

„Bolo to odporúčanie, ktoré som urobil ja,“ povedal v rozhovore Steve Ballmer. „Bolo to odporúčanie, ktoré urobil aj Bill Gates. Myslel som si, že je vhodným kandidátom na to, aby ma nahradil a preto sme ho presunuli do jeho poslednej, vrcholnej práce a to je viesť najväčšie divízie. A bol som rád, že dostal túto prácu, pretože urobil naozaj skvelú prácu. Urobil naozaj dobrú prácu v premiestnení spoločnosti do mysle investorov. „

Nadella vyniesol produkty Microsoftu do úplne iných výšin

„Začali sme veci ako Azure a Office 365 a môj nástupca Satya ich vyniesol do úplne nových výšin. Jediné „premiestnenie“ spoločnosti prišlo až keď jej začal šéfovať Satya Nadella, „ dodal Ballmer ku koncu jeho odpovede na danú otázku. Výbornú robotu v oblasti cloudových služieb a služieb pre veľké spoločnosti, určite súčasnému riaditeľovi Microsoftu nezazlievame, no jeho prístup a kroky vykonané voči mobilnej Windows platforme, mu neodpustí zrejme väčšina z fanúšikov Windows Mobile a smartfónov od Microsoftu. V očiach fanúšikov tejto platformy, bude práve Satya Nadella osobou, ktorá im zbúrala ich najobľúbenejší produkt. Patríte aj Vy medzi fanúšikov Windows Mobile a používali ste/používate smartfóny Lumia? Čo si myslíte o súčasnom generálnom riaditeľovi? Napíšte do komentára.

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (digitaltrends.com)

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close