SpravodajstvoZariadenia

Spomínate si na Motorolu Razr? Takto by mohlo vyzerať jej znovuzrodenie v roku 2019

Ak patríte medzi deti 90-rokov tak určte ste sa museli stretnúť s telefónom Motorola Razr, ktorá bola predstavená v júli 2004. Jednalo sa o najúspešnejší telefón z kuchyne americkej Motoroly, z ktorého sa predalo viac ako 130 miliónov kusov. Zároveň, telefón z objemu predaja sa považuje až do dnes za najpredávanejšiu „skladačku“ na svete.

Prejdime však do roku 2019, ktorý by mohol byť rokom znovuzrodenia tohto legendárneho telefónu. Začiatkom marca tohto roka, spoločnosť Motorola oficiálne potvrdila, že pracuje na skladateľnom zariadení, mnohí od tohto momentu očakávajú znovuzrodenie najznámejšej „žiletky“ na svete.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pred niekoľkými týždňami známy portál Slashleaks uverejnil niekoľko obrázkov spomínaného zariadenia, spolu s vybranými špecifikáciami, ktoré vyplávali na povrch. Napríklad, zariadenie by malo dostať do vienka 6,2“ OLED displej s rozlíšením 2140 x 876 bodov, sekundárny displej bude disponovať rozlíšením 800 x 600 bodov, srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Qualcomm Snapdragon 710 v kombinácií s grafickým čipom Adreno 616, 4GB/6GB RAM a úložným priestorom 64GB/128GB a podobne.

Motorola Razr v roku 2019? Takto by mohla vyzerať

Najnovšie, portál Gizchina.com upozornil na video, ktoré sa objavilo na sociálnej sieti Weibo. Video zachytáva zariadenie s logom Motoroly, ktoré je možné zložiť, tak ako v prípade telefónu Razr. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Zdroj: Via Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close