HuaweiSpravodajstvo

Spoločnosti Huawei sa náramne darí. Predaje smartfónov z produktovej línie Mate 20 a P30 počíta v miliónoch

Huawei z produktovej línie Mate 20 predal viac ako 17-miliónov zariadení. V prípade produktovej línie P30 predaj presiahol 20-miliónov.

Huawei v  priebehu dnešného dňa prostredníctvom svojho výkonného riaditeľa spoločnosti, Richard Yu, ohlásila, že predaje smartfónov z produktovej línie Mate 20 presiahli 17-miliónov predaných zariadení. Tam to však neskončilo, o niečo lepšie sa darí produktovej sérii smartfónov P30, z ktorých sa doteraz predalo cez viac ako 20-miliónov zariadení. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

Ambiciózne ciele

Spoločnosť zároveň verí, že podobne sa bude dariť aj predajom smartfónov z  produktovej línie Huawei Mate 30, a to aj napriek absencií služieb od spoločnosti Google. Tie totiž v tejto produktovej línii zariadení chýbajú (pozn. redakcie: používateľ si ich však aj napriek tomu môže do zariadenia nahrať manuálne). Dôvodom sú sankcie zo strany americkej vlády, ktorá obmedzila americkým spoločnostiam predávať svoje tovary a služby vybraným spoločnostiam z ďalekého východu, medzi ktorými aj Huawei. Huawei však aj napriek tomu verí, že predaje sa minimálne vyrovnajú, ak nebudú lepšie. Len pre zaujímavosť, počiatočne predaje zariadení z produktovej línie Mate 30 boli 6-krát väčšie ako predaje smartfónov z rady P30.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V  súčasnosti smartfóny z produktovej línie Mate 30 sú dostupné len v Číne a v niektorých krajinách juhovýchodnej Ázie. Čoskoro by však mali byť dostupné aj v Európe. Určite bude zaujímavé následne sledovať, ako sa bude dariť predajom smartfónov mimo domácej Číny či ázijských krajín, kde služby spoločnosti Google sú dobre zabehnutými.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close