SpravodajstvoXiaomi

Spoločnosť Huami ukázala Amazfit X smart hodinky s ohybným zakriveným displejom

Spoločnosť Huami dnes odhalila koncept chytrých hodiniek, ktoré vyčnievajú z radu. Disponujú totiž ohybným zakriveným displejom.

Na dnešnej konferencií spoločnosť Huami predstavila smart hodinky Amazfit GTS, Amazfit Sports Watch 3, ktoré sa podobajú bežným modelom, ktoré v súčasnosti nájdeme na trhu. Model Amazfit X Concept Watch ale predstavuje „hodinky budúcnosti“, ktoré majú byť dostupné na trhu v prvej polovici roku 2020. Informáciu priniesol portál gizmochina.com.

Amazfit X
Zdroj: produktová fotografia

Amazfit X sa podobajú na smartfón Nubia Alpha, ktorý bol  predstavený tento rok v apríli, ale tentokrát nejde o smartfón, ktorý by sa dal nosiť na zápästí, ale o celkovo nové smart hodinky. Smart hodinky Amazfit X predstavujú kovový dizajn s ukrytými elektronickými tlačidlami nahradzujúcimi klasické vyčnievajúce. Okrem toho ich súčasťou je ohybný zakrivený displej s dĺžkou 2 palce. Oblúkovité zakrivenie 92° bolo dosiahnuté zahriatím kovového tela na vysokú teplotu až 700C° a 6 ohybmi počas výroby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Amazfit X chytre hodinky_3
Zdroj: produktová fotografia

Väčší displej poskytuje až o 244% väčší displej v porovnaní s podobnými prenosnými zariadeniami. Lítiová batéria by mala vydržať 7 dní. Hodinky využívajú základnú dosku s 3 časťami pre prispôsobenie sa ich zakriveniu.

Huami informuje, že Amazfit X sa začnú predávať v roku 2020.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close