Korporátni zákazníci sú s Windows 10 spokojní, dokazuje to najnovšia štúdia

Zdroj: vlastný

Viac ako 96%  firemných zákazníkov čo už vyskúšalo Windows 10 a hovorí, že je omnoho lepší ako ktorákoľvek verzia Windowsu. Desiatka bola totiž navrhnutá ako najbezpečnejší Windows aký bol doteraz vytvorený, ako aj aby uľahčila a zefektívnila prácu pre dosahovanie efektívnejších výsledkov ako na PC tak aj skrz ostatné Windows zariadenia.

korporatni zakaznici su s windows 10 spokojni
© blogs.windows.com

Spokojnosť zákazníkov  dokazuje štúdia Windowsu 10, nazvaná – Total Economic Impact™ (TEI). Šúdia skúmala viacero rôznych odvetí – išlo o prvých používateľov Windowsu 10 (zahŕňajúc zdravotníctvo, multinárodný potravinový konglomerát, svetovú IT firmu a profesionálny auto-pretekársky tím), aby poukázal na výhody a náklady spojené so zavedením Windowsu 10.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Niekoľko pozitívnych príkladov vám prinášame aj nižšie.

IT Management – šetrenie nákladov

Windows 10 zaberá menej času IT administratívy na inštaláciu, obsahuje prvky, ktoré sa ľahko používajú a viac funkcií pre vlastnú obsluhu. Istý zákazník dokonca zistil, že Windows 10 je viac ako o 50% rýchlejší a jednoduchší ako jeho starší operačný systém. Celkovo IT administrátori vyhodnotili až 15% zlepšenie v úspore času, vďaka čomu mohli využiť ich čas na iných úlohách.

Bezpečnostné prvky

Vďaka Credential Guard, Device Guard a vylepšeným bezpečnostným prvkom ako napríklad BitLocker, sú bezpečnostné súvisiace so správou klientskych zariadení redukované alebo úplne zrušené. Išlo o akcie, ktoré si vyžadovali device management IT nápravu. Forrester vyhodnotil, že niektoré spoločnosti by mohli tak ušetriť až $700,000 ročne – po zavedení bezpečnostných prvkov vo svojom Windows 10.

Zvýšená efektivita práce

Mnohé vylepšenia, ako rýchlejší boot time, pohodlnejší prístup k ku korporátnym aplikáciám, lepšia mobilita nástrojov pomáhajú IT a používateľom zvýšiť ich produktivitu a dokončiť prácu rýchlejšie a efektívnejšie. Špeciálne, mobilný zamestnanci odhadujú, že znížili potrebný čas na prácu, ktorú vykonávali predtým až o 25% dlhšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre