Sponzorovaný obsahWindows

Špičkový softvér za tie najnižšie ceny aj v novom roku! Využi najnovšie zľavy na Keysfan.com

Originálne softvérové licencie pre Microsoft Office 2021 či Windows 11 Pro môžeš mať za historicky najlepšie ceny.

Vítanie nového roku je oficiálne za nami a spoločne s ním prichádzajú aj očakávané novoročné výpredaje, ktoré už tradične zasiahli aj trh so softvérovými produktmi. Predajcovia digitálnych licenčných kľúčov prichádzajú s naozaj horúcimi zľavami a nie je tomu inak ani v prípade populárneho predajcu Keysfan.com. Na stránkach tohto predajcu aktuálne nájdeš desiatky zľavnených licenčných kľúčov, z ktorých cenoviek sa ti určite zatočí hlava. Neváhaj a prezri si aktuálnu akciovú ponuku Keysfan 2024 Mad Sale ešte dnes!

V akciovej ponuke nájdeš hneď niekoľko výhodných ponúk, ktoré by rozhodne nemali ujsť žiadnemu bystrému oku. Zrejme najhorúcejším softvérovým produktom je aktuálne balíček Office 2021 Pro. S cenovkou iba 27,75 eur ide o bezkonkurenčný kancelársky balíček s aplikáciami ako Word, Excel, PowerPoint či Outlook, ktoré si nájdu uplatnenie aj doma či v práci. V ponuke je aj staršia verzia Office 2019 Pro s ešte nižšou cenovkou iba 25,61 eur či rôzne verzie operačného systému Windows. Verziu Windows 11 Pro môžeš mať aktuálne už za skvelých 13,63 eur, no ako to býva zvykom, k dispozícii sú aj multilicencie, vďaka ktorým môžeš pri kúpe licencií ušetriť ešte ďalšie desiatky eur!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Až 62% zľava na doživotnú licenciu s kupónom „SKF62“

50% zľava na Windows s kupónom „SKF50“

Zľavnené balíčky s kupónom „SKF62“

Multilicencie za tie najlepšie ceny!

Ďalší populárny softvér za skvelé ceny

Bezpečný a rýchly nákup

Spoločnosť Keysfan patrí medzi najostrieľanejších hráčov na trhu s digitálnymi licenciami a pri nákupe na jej stránkach sa nemusíte obávať žiadnych komplikácií. Predajca pozná históriu každej digitálnej licencie a garantuje jej pôvod a originalitu. Pochopiteľne, v prípade akýchkoľvek problémov s aktiváciou produktu je k dispozícii 24/7 online podpora na adrese support@keysfan.com. Čo sa týka samotného nákupu, na stránkach predajcu si stačí vybrať požadovanú licenciu a následne vyplniť dodacie a fakturačné údaje. V košíku je následne možné uplatniť zľavový kupón a v ďalšom kroku pristúpiť ku platbe. Po úspešnom zaplatení platby bude zakúpená licencia odoslaná na zadanú emailovú adresu behom niekoľkých minút. V poslednom kroku stačí danú licenciu aktivovať v softvérovom produkte a veselo sa pustiť do používania softvéru.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close