Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Špičkový 9,7-palcový tablet ASUS ZenPad 3S s podporou 4G pripojenia aktuálne kúpiš za polovicu

ASUS ZenPad 3S je výborným tabletom pre zabezpečenie zábavy vo vašej domácnosti, no nestratí sa ani pri pracovných činnostiach

Príde vám aktuálna ponuka tabletov na trhu príliš veľká a neviete si z nej poriadne vybrať? Ak aktuálne hľadáte poriadny tablet do vašej rodiny, či práce a zároveň ste fanúšikom platformy Android, máme pre vás jeden skvelý tip na kúpu. Našim favoritom je ASUS ZenPad 3S s podporou LTE pripojenia, ktorý však už v našich končinách tak ľahko nezoženieš a práve preto vám v spolupráci s e-shopom Cafago.com prinášame unikátnu zľavu práve na ASUS ZenPad 3S LTE, ktorý môže byť váš už za 182,19 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH. PS: tento model sa len nedávno v našich končinách predával za takmer 400 eur. Za jeho bežnú nie-LTE verziu momentálne u nás vyhodíte viac ako 300 eur. 

Akciu na ASUS ZenPad 3S LTE nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Špičkový kovový dizajn a spracovanie

ASUS ZenPad 3S LTE sa vyznačuje naozaj elegantným a moderným dizajnom s exkluzívnym kovovým povrchom, ktorý je príjemný na dotyk. I keď je tablet pomerne veľký, stále váži iba 490 gramov, pričom je hrubý iba 5,8 mm. Celkový dizajn dotvárajú aj precízne opracované hrany tabletu, ktoré nie len budia luxusný dojem, ale zároveň poskytujú lepšiu ochranu pri prípadnom páde zariadenia. 

asus zenpad 3s lte
Zdroj: ASUS

Veľký obraz pre multimédiá či hry

Ak sa tablet ASUS ZenPad 3S ocitne vo vašich rukách, bude o zábavu rozhodne postarané. Obrovský 9,7-palcový IPS displej s 2K rozlíšením (2048 x 1536 pixelov) a širokým pozorovacím uhlom až 178° poskytuje naozaj obrovský komfort, či už pri pozeraní filmov, hraní hier, či práci. 

asus zenpad 3s lte 3
Zdroj: ASUS

Pri pozeraní filmov určite oceníte vysokú kvalitu zvuku, ktorú v prípade tohto tabletu zabezpečuje dvojica reproduktorov, každý s piatimi magnetmi, a technológia SonicMaster 3.0, ktorá posúva zvuk tabletu na úplne inú úroveň oproti konkurencii. Skvelou vymoženosťou je technológia DTS Headphone:X™, vďaka ktorej získate virtuálny priestorový 7.1-kanálový zvuk. 

Bohate postačujúci výkon

I keď tablet nie je tohtoročnou novinkou a na trhu už nejaký ten čas je, stále ponúka naozaj obrovskú dávku výkonu. O ten sa stará procesor Qualcomm MSM8956 s 6-jadrami, ale aj 4 GB RAM a grafický čip GX6250.

Skvelá výdrž batérie

Slabou stránkou tabletov väčšinou býva výdrž batérie. ASUS ZenPad 3S je však vybavený batériou s kapacitou až 7800 mAh, ktorá postačuje na chod po dobu 16 hodín pri bežnom používaní. Hodiť sa bude aj podpora rýchleho nabíjania pomocou 18W adaptéra. 

asus zenpad 3s lte 2
Zdroj: ASUS

Na záver určite spomenieme, že tablet disponuje kamerami na oboch stranách zariadenia, no 8 MP a 5 MP fotoaparáty určite nemôžme porovnávať so smartfónmi. Taktiež spomenieme, že tablet disponuje 64 GB úložiskom a podporuje dual Wi-Fi pripojenie, ako aj všetky LTE siete v našich končinách

Akciu na ASUS ZenPad 3S LTE nájdeš na Cafago.com

Tablet ASUS ZenPad 3S LTE môžete aktuálne zakúpiť na e-shope Cafago.com za naozaj fantastických 182,19 eur s bezplatnou dopravou Duty Free Shipping  bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close