SNDWAY SW-50G – laserový merač vzdialenosti s dosahom až 50 metrov, ktorý nesmie chýbať vo výbave kutila

Objavte nový prenosný digitálny merač vzdialenosti SNDWAY SW-50G s modernými technológiami a presnejším zeleným laserom.

sndway merac ilustracny-min
Zdroj: Gearberry.com

Nekašlite sa pri svojich domácich projektoch so staromódnym metrom. Posuňte svoju výbavu domáceho kutila, či profesionálneho majstra, na úplne novú úroveň. S digitálnym meračom SNDWAY SW-50G sa môžete spoľahnúť na to, že všetky vaše merania budú omnoho presnejšie ako pri použití bežného náradia. Nehovoriac o tom, že sa jedná o kompaktné a intuitívne zariadenie, ktorého cenovka pritom nie je nijako dramaticky vysoká, práve naopak. Vďaka zľavovému kupónu „GBSND10“ totižto na e-shope Gearberry.com aktuálne ušetríte dodatočných 10 USD navyše. Koniec koncov tak merač vzdialenosti až do 50 metrov vychádza na skvelých 45,99 USD. Ak vezmeme do úvahy aj bezplatnú expresne rýchlu dopravu z EÚ skladu bez ďalších poplatkov, jedná sa o skutočne atraktívnu akciu, ktorú nesmie prehliadnuť žiadny profesionál či domáci kutil.

Dosiahnite vyššiu presnosť vašich meraní

Otestujte novú úroveň jasnosti a presnosti s pokročilým digitálnym meračom SNDWAY SW-50G s jasným zeleným laserovým lúčom. Na rozdiel od bežných červených laserových lúčov poskytuje zelený laser vynikajúcu viditeľnosť, čo umožňuje presnejšie a spoľahlivejšie merania, či už pri bežných podmienkach ale najmä pri horšom osvetlení a pod. Laserový lúč bezproblémovo spozorujete aj pri omnoho väčších vzdialenostiach ako pri meraní klasickým červeným laserom. Zaručená je tak aj vyššia presnosť pri meraní netradične dlhých vzdialeností.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
sndway merac uhol-min
Zdroj: Gearberry.com

Ideálna viditeľnosť na veľkom displeji

Mimoriadne silnou stránkou merača SNDWAY SW-50G je veľký integrovaný displej zobrazujúci informácie o meraniach. Samotný displej je netradične veľký, čo určite ocenia najmä používatelia s horším zrakom. Veľkosť displeja je výhodou aj v horších svetelných podmienkach.

Spoľahlivá švajčiarska kvalita

Výrobca nenechával nič na náhodu a vsadil na najkvalitnejšie technológie dostupné na trhu. Srdcom zariadenia sú špičkové švajčiarske výpočtové čipy. Tie zaručujú nie len stálosť samotných meraní a presnosti zariadenia, ale najmä jeho trvácnosti aj po dlhšej dobe. Vďaka najmodernejším technológiám vám tak bude robiť parťáka naozaj dlhé roky a to bez akejkoľvek straty presnosti.

sndway merac vodotesnost-min
Zdroj: Gearberry.com

Pre profesionálov aj domácich používateľov

Či ste profesionál alebo začiatočník, tento digitálny merač vzdialenosti sa hladko začlení do vašich pracovných postupov. Vďaka pogumovanému ochrannému telu môžete merač používať aj v naozajstnom profesionálnom prostredí a to bez akýchkoľvek obáv z poškodenia zariadenia. Obrovskou výhodou, ktorú si určite vynachvália obe kategórie používateľov, je mimoriadne jednoduché ovládanie. Jednotlivé pogumované tlačidlá sú jasne definované a na použitie si zvyknete takmer okamžite.

Digitálny merač vzdialenosti SNDWAY SW-50G aktuálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Gearberry.com. Po uplatnení zľavového kupónu „GBSND10“ môžete zraziť jeho cenovku iba na skvelých 45,99 USD! K dispozícii je už tradičná bezplatná doprava z EÚ skladu. Samotné doručenie je pritom expresne rýchle a zároveň sa vyhnete aj zbytočnostiam ako clo a DPH! 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre